Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonomat!...

Vízbe ejtettem a telefonomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most 5 perce ejtettem bele a kádba szeretett telefonomat. (iPhone 5s)

Egy pillanat erejéig volt benne a vízben (1 másodperc sem), de teljesen ellepte a telefont a víz..

Ki is kapcsoltam azonnal..

Mennyi az esélye annak, hogy el fog romlani?

Mi a legjobb megoldás? Most perpillanat a konvektorra tettem, mivel még nálunk ég a gáz.

KÉRLEK TITEKET VÁLASZOLJATOK MINÉL HAMARABB, MERT NAGYON FÉLEK, HOGY TÖRTÉNT VELE VALAMI

Ilyesmiféle válaszokat várnék:

-Meddig szátítsam/hol szárítsam

-Meddig ne kapcsoljam be

stb..



2016. ápr. 15. 20:30
 1/8 anonim válasza:
100%
Egyik haveromért eltalálta egy hógolyó. Nem kapcsolt be több napig.Rízsben áztatta aztán,feléledt.Sajna már nem működött a hangszórója.,de az egyik nap pont mutatta h márt tud rajta zent hallgatni.
2016. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szedd szét: szedd le a hátulját, az aksit, SD kártyát, mindent...

Rakd bele egy tál száraz rizsbe, ott szárítsd kb. 1 napig, meg még hajszárítóval is szárítgasd...

Nekem egyszer a WC-be esett, (szerencse, hogy előtte ejtettem bele), és én is ezt csináltam.

2016. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen..jól írják. rizsbe kell tenni. Nekem is segitett..de amúgy miért is hatásos módszer? ezt még nem tudom:D
2016. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként szét szedni nem tudom mivel iPhone.:c
2016. ápr. 15. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a rizs nedvszívó képességű, és kiszívja a vízet a telefon eldugottabb helyeiről is (persze ahol éri rizs a telefont). Amúgy amit már előttem is írtak, az a teendő.
2016. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:
Ha az akku benne maradt, az durván ronthatja a túlélés esélyeit (akár iphone akár nem).
2016. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ne aggódj..nem lesz semmi..(szerintem)

Nővérem húslevesbe ejtette az övét(iphone 6)

rizsbe tette azt kész:)

2016. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rizs működik! Én nemrégen rizseshúsba ejtettem bele, a rizs azonnal megvédte a telefont!
2016. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!