Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség, SOS Windows Insider?

Segítség, SOS Windows Insider?

Figyelt kérdés

Kijött egy újabb frissítés. Elkezdtem feltenni hogy már csak jobb lehet a legutóbbi frissítéshez képest... Ment a fogaskerekes rész, majdnem a végére ért, és megjelent a kijelzőn egy szomorú smiley ( :-( ) ha újra indítom ugyan ez... tehát nem tudom bekapcsolni... amúgy egy lumia 735-ről van szó (fast módú az insider). Meglehet oldani reset nélkül??? vagy elkerülhetetlen???

Előre köszi a segítséget :) (#WinFos)



2016. ápr. 15. 21:20
 1/4 prokopecz lászló válasza:
Az nem lehet megoldani reset nèlkül de csak lábjegyzetbe megjegyezném minden telefon majkrosoft alapu igy akár tetszik akár nem a windovs kikerülhetettlen ha androidosat is választassz akkor is csak a védelme a linux az alap windows bocsi a fárasztásért de ez az igaszság ;)
2016. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) csak az a bosszantó, hogy így adnak ki frissítést...
2016. ápr. 15. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az insiderben benne van ez a dolog, miért nem jó a .218?

Amúgy lehet hogy recovery tool lesz belőle.

Az első hozzászólásnak, meg se eleje se vége.

2016. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz :) Igen, nagy nehez recovery tool-al sikerült visszarakni a 8.1-et :) és nem is leszek többet benne ebben a fejlesztő szarban :D az elején még jól ment de az utolsó 2 frissítés már szar volt :D és igen, azon én is fenn akadtam egy kicsit, hogy az android win alapú :)
2016. ápr. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!