Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi okos telefonok...

Az alábbi okos telefonok közül melyiket ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés

Mobilt szeretnék venni 1 hónapon belül, olyat ami 2-3 évig is kibírja. Néztem androidot is meg ios est is. Appletől az iphone 6s 64gb és a 6s plust néztem samsungból pedig az s7-s7 edget. Szerintetek melyik éri meg jobban, melyik tartósabb? Szerintem a 3d touch és a hajlított kijelző bullshit. Semmire nem jók csak el lehet mondani hogy benne van. Általános dolgokra használnám, zene hallgatás nettezés, játékok. Ha iphone akkor szerintetek megéri a plust megvenni vagy az már túl nagy?

Ami külön tetszett az a samsung vízálósága. Ti mit tanácsoltok?

Előre is köszi :)



2016. ápr. 16. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

iPhone birja 5-7 evig is ha a legujabb modellt veszed most.

Android 3-6 honap utan kezd fagyni, laggolni, 1-2 ev utan vege. De inkabb 1.

2016. ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Méret tekintetébe mindenképp menj be pl. egy MediaMarkt-ba és nézd meg melyik kényelmes neked. Van akinek már a 6s is nagy, de van olyan akinek teljesen kényelmes a 6s plus is.

Én iPhone-t vennék, igaz már rég óta azt használom így fura lenne visszatérni droidra, ezért is.

Vedd azt is figyelembe, hogy az iPhone 6s/6s plus tavaly őszi modell, a Samsung s7/s7 edge pedig idei. Ide iPhone-ok várhatóan ősszel kerülnek bemutatásra.

2016. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Iphone 6s plus-t ha nem nagy neked.
2016. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha Androidot akarsz, akkor sima S7 (mint írtad, a hajlított kijelzőt nem igényled).

Ha iOS-t, akkor 6s (Plus?) 64GB, attól függően, melyik kényelmes neked.

Én, ha megtehetném, szerintem az iPhone-t választanám.

2016. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ha nem szereted a nagy telefonokat a legujabb iphonet ajanlom Iphone SE ugy nez ki mind az 5s csak olyan eros mind a 6s es jo arban van ha tetszenek a nagyok akkor 6, 6s de semmi kep nem android nem a legjobbak szerintem :)
2016. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1 almafan alert ;) azért ne essünk túlzásokba. A 4s is halálra laggolja magát aztán kb 3-3,5 éves. Hol van itt az 5-7 év? Meg a droid, ha nem rakod tele felesleges szar appokkal, esetleg kb félévente visszaállítod, akkor ugyanugy bírja mint az ios.

Kérdező én a helyed ben

2016. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

* várnék az iphone 7re, mivel mintahogy írták az i6s egy tavalyi modell, ha sok évre tervezel, minél újabbat vegyél. Ugytudom valamikor nyáron tervezik kihozni, sztem megéri megvárni. (mondom úgy, h egész életemben droidot használtam, és azt is fogok)

Ha ez nem lehetőség, akkor az su edget venném, főleg az az előnye az s7 hez képest, h sokkal nagyobb az akksija! Nem a hajlitott kijelzo v más xar, az akku miatt választanám (nameg mert piszokjól nez ki, de az már szubijektív) De nagyon ajánlom, hogy várd meg az i7et! Nyersz vele kb plusz fél évet használhatóság terén

2016. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönőm a válaszokat.


Ha várni kell Szeptemberig akkor lehet hogy fél évvel tovább tudom használni, de szinte fél évet kell rá várni.


Androidra vagy ios re van több,jobb alkalmazás ? :)

2016. ápr. 17. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Most nincs kedvem keresvetni, kb 3 honapja hallottam h szinte egyenlő mennyiségű. Sztem nem változott. Namer iosra pár alkalmazás 1-2 héttel előbb jön ki, de az semmi :)

Jameg kit tudja mennyit fognak ujitani az i7ben, lehet h semmivel sem fogja tovabb birni, lehet h sokkal tovabb fog toppon maradni.

2016. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már megteheted mindenképp az S7-et vedd, mert az iFon nem tud semmit, az S7 meg mindent. Az iFon-omon GIF-képet se tudok tárolni, se egy képet átdobni Bluetoothon, se USB-n rarakni valamit, es ezeket pontosan 2 éve borzasztóan hiányolom. Tehát nagyon nagyon az S-t ajánlom, a memóriája is bővíthető.
2016. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!