Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » En mar rajottem hogy ezekel...

En mar rajottem hogy ezekel az okostelefonokal csak a baj van, ti gondoltok?

Figyelt kérdés
Volt egy huawei mobilom AZ meg egesz Jo kis telo volt, gyenge ugyan de Jo netezni lehetett rajta meg zenet hallgatni, neha fagyott csak le, ket evig hasznaltam gondoltam eladom ugysincs rajta mar garancia, Jo penzert eladtam majdnem 10 ezret kaptam erte 15 ezerert vettem, gondoltam veszek egy Jo Eros telot, vettem egy Microsoft Lumia 532 mobilt, nem lenne rossz telo de neha ugy lefagy h ki kell venni belole meg AZ akksit is, kulomben be se kapcsol, ez mitol lehet tudja valaki? Esku annyi elonye van csak ezeknek a szar teloknak h ha vmit meg akarok gyorsan nezni a neten, nem kell mindig a gepet bekapcsolgatni

2016. ápr. 12. 20:00
 1/8 anonim válasza:
Az enyém 1 nap alatt lemerül, ha sok rajta az alkalmazás :(
2016. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs okostelefonom, nem is szeretnék mostanában. Netezésre ott a gép, házon kívül nincs netezhetnékem, a butafonom meg több mint egy hétig bírja energiával.
2016. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell többet fizetni érte.
2016. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó pénzért nem kell csodákat várni :)
2016. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Általában a használókkal van a baj ezért szidják sokan, a telefon okos csak az emberek nem a telefonhoz vagyis nekem ez a meglátásom erről. Ez nem személyeskedés csak általánosságban beszélek. Én műszaki ember vagyok szóval én szeretem az okostelefonokat. Az hogy lemerül egy nap alatt nem csoda és nem a telefon hibája mivel egy "erőmű" van benne régen ilyen teljesítményű összeállításokat használtak számítógépnek 300-400w os táppal nem, hogy a zsebében legyen valakinek.
2016. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja most akkor en tehetek rola hogy ugy lefagy h ki kell vennem AZ aksit is?
2016. ápr. 12. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet fizetsz a telefonért, akkor nem lesznek ilyen problémáid.
2016. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem es a felesegemnek is Lumia van reg ota, egy kezemen meg tudom szamolni hogy miota meg vannak hanyszor fagytak le.

most akkor en tehetek rola hogy ugy lefagy - reszben igen.

az 532 nem epp a Jo Eros kategoria, de meg kellene birkozzon egy atlag felhasznaloval.

kerdes hogy te hogyan hasznalod a telot.

2016. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!