Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5c-m USB kábele...

Az iPhone 5c-m USB kábele elromlott, így rendeltem egy Belkin USB kábelt hogy tudjam tölteni. Telepítettem rá az IOS 9.3.1 operáciös rendszert, és azóta "helyezgetni" kell a kábelt, hogy töltsö. Ha elmozdítom már nem tölt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet ezelken tenni valamit?
2016. ápr. 16. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az operációs rendszernek nincs köze ahhoz, hogy mozgatoid a töltőkábelt vagy se. A töltést természetesen vezérli, de nálad mechanikai meghibásodás van, a töltőaljzat érintkezői eltorzulhattak, rosszul érintkezhetnek.

Max. annyi az esélyed, hogy kábel+aljzat együttese hibás, próbáld más kábellel.

Ha azzal se, akkor szerviz...

2016. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a Belkin USB kábel már az elõtt megvolt, hogy telepítettem az új operációs rendszert, az elõtt jó volt.
2016. ápr. 16. 13:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem egy eredeti kábelt, most jó, de a biztonság kedvéért nem telepítek rá több operációs rendszert.
2016. ápr. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!