Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy telepítettem...

Miért van az hogy telepítettem a Windows 10 mobil rendszert Lumia 535-re és ha letöltők rá egy játékot nem érzékel az érintője ez miért van?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A w10m alapban egy bugos hányadék még, bár esélyes hogy az is marad. Valószínű ez az oka, w10m-en nekem sok dolog rosszabbul működik mint 8.1-en.
2016. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

.218-on vagy? Volt már HR? Csinálj egy gyári beállítások vissza állítását a gépház-ban. Valószínűleg rosszul működött az migráció 8.1-ről és ez kavar be.


# 1

Neked melyik build és milyen Lumián van, hogy ilyen rossz véleménnyel vagy róla?

2016. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Anniversary Update rendbe hozta ezt is, ahogy minden mást is. :D
2016. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bru39 válasza:

Lumia 640 XL-en hogy lehet windows 10-röl visszaálni

windows 8.1-re?

2017. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

WDRT-al amit a microsoft oldaláról letudsz tölteni.

A probléma csak azzal van, hogy megszüntették a 8.1 támogatotságát, olyannyira, hogy se Facebook, sem Skype nincs már rá. Ha még ide veszed, hogy az Explorer mennyire szar böngésző, szerintem le is mondasz a 8.1-ről, de gyorsan ha van eszed.

2017. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!