Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik hagyományos, fizikai...

Adam1c1 kérdése:

Létezik hagyományos, fizikai gombsoros Nokia készülék, mely gyorsnak mondható? Évjárat nem számít. Net elérhetőség előny.

Figyelt kérdés
Kizárólag telefonáláshoz, fotónézegetéshez, zenehallgatáshoz, és nagyon ritkán, lehetőség szerint facebook kapcsolathoz szeretnék használni/vásárolni, egy Nokia készüléket. jelenleg egy 515-ös drabom van, ami mindenre képes ugyan, de rémesen lassú. 6233-asom tönkrement, de képtelen volt a net kapcsolatra. Okostelefonokkal szemben bizalmatlan vagyok, mert egy LG optimus GT 540 van jelenleg a tulajdonomban, viszont olyan szinten idegesítő vele minden, hogy legszívesebben földhöz vágnám a Nokiámmal együtt. Egy Symbián alapó telónak örülnék viszont. N95, N96, N79, esetleg ? E52-t csak végső esetben vásárolnék, mert véleményem szerint, a design-t is vastagon megfizettetik az emberrel. 6230I vagy 3650 -re is gondoltam jó ár-érték arányban. Szerintetek ?

2016. ápr. 16. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
6650* (és nem 3650)
2016. ápr. 16. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Max használtan kapnál ilyesmit de én már nem venném meg egyiket se
2016. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Én is úgy gondoltam, de mi velük a baj ? Gondolom querty gombsorral sem találok már, még csak okos telefont sem újonnan.
2016. ápr. 16. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jó a qwertz billentyű? minden készülék qwerty, kivétel az enyém...

a symbian zsákutca, alkalmazásával már leálltak.


úgy érzem, te baromi olcsón szeretnél egy minden szempontból kiemelkedő készüléhez jutni úgy, hogy extrém kívánságaid is vannak.Egyébként persze hogy megfizettetik a külcsínt(is) nem puszira dolgoznak mérnökök tízezrei(is) hanem a profitért(horribile dictu extraprofitért)


(itt a fiókomban megvan az összes, eddig használt készülékem, bizony meglepő, mennyire örültem némelyiknek. Ma már látom, hogy a telefonáláson kívül semmire nem alkalmasok..na jó, talán a kertben rádiót hallgatni.)


a műszaki evolúció elképesztő mértékben hasít..és bizony tanácsos követni..ami azt jelenti, hogy ha nem is négy gigás ram, de három már alap, elöl-hátul alsóhangon min.13 mpixes, akár éjjellátó kamera dupla vakuval(így jobban eladható)

és nem symbiannal...


az olcsó telefonnak az a hátránya, hogy nem jó már szinte semmire..de vásárláskor azt hiszi a versenyző, baromi jól járt.


pedig nem.


szerintem.

úgy mellesleg: álomszép a huawei P8max,és elképesztően sokat tud, hihetetlen sebesség mellett.. vagy a Samsung S6..hát a nyálam csorog, pedig nekem LG G3 van..

2016. ápr. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen a magyar gombkiosztás qwertz-es. de ez részlet kérdés. Symbian csak az okostelefonok esetén zsákutca. Azokban nem működött igazán jól. De nem is szeretnék okos telefont. N95-ös Nokiával is simán lehet facebook-ozni, és az 5 megapixeles kamera tud vállalható minőségű képet készíteni. Nincs szükségem többre. 2006-ban már gyártottak olyan készülékeket, melyek mindazt tudják, amire nekem kell egy telefon. Én ugyanis nem akarok állandóan a neten lógni, csak heti 1-2 órát facebook-on. Nem új készüléket akarok vásárolni, csak egy megfelelő állapotban lévő, fotózásra, zenehallgatásra, facebook-ozásra alkalmas telót. Nagyobbrészt telefonálásra használnám. fotózni , facebookozni havi egyszer. Szóval nem akarok mindent tudó 100-200 ezres telót. Nem a telefonon akarom kiélni magam, hanem itthon a számítógép előtt.
2016. ápr. 17. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!