Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olcsó telefon jó...

Létezik olcsó telefon jó kamerával?

Figyelt kérdés
Sosem használtam fényképezésre a telefonomat, vígan elvoltam a 20 ezres kategóriával, de az új munkám miatt muszáj beszereznem egy jobb kamerával megáldott típust. A kínai webshopok tömve vannak 13 megapixeles modellekkel, de azt még én is tudom, hogy a felbontás mit sem ér, ha homályos a kép vagy lassú a mechanika. Tehát a kérdésem: van-e valamelyikőtöknek olyan olcsó telefonja, ami elfogadható minőségű képeket készít? Márka mindegy, de 60-70 ezernél többet nem szeretnék kiadni rá.

2016. ápr. 17. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm, én telóm 50k volt, Acer Liquid Jade S55. 13 mpx-es képet csinál, szerintem jófélét.
2016. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Digitális fényképezőgép?
2016. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nepg válasza:
Ezt akkor tudod meg, ha kiprobálod, de 60 ezres telefonba már vannak jó kamerák. Nekem volt egy myaudio nevű kínai csodám, hihetetlen jó képeket csinált. Most Honor7 van ez is nagyon ott van, de ez már drágább készülék!
2016. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is a munkámhoz kell...nagyon nem mindegy hogy utólag mit is akarnak megnézni az iroda homályában egy helyszínről..

nem akarom részletezni, de a japók nagyon érzékeny, szinte éjjel is látó, borotvaéles kamerákat készítenek..

nézz utána, hogy van-e valahol a 20, vagy 40mpx-skamerájú telókból..


az ára miatt neked nem jó, de érdemes megnézni a huawei P8max tesztfelvételeit..


már (majdnem) a profi gépek sarkában lohol..


helyszínelésnél már nem látni a különbséget.


én szolgálatilag LG G2-vel fotózom, saját pedig egy Z Ultra..


ennyi pénzből már egy GSM boltos tud valamit nyújtani.

2016. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2: Rögtön el kell küldenem e-mailben a készített képeket, tehát a digitális fényképezőgép nem opció. Plusz még egy cipelni való a két táska és a laptop mellé.
2016. ápr. 17. 09:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Lumia 640XL. Nézz tesztképeket róla mobilarénán. Ilyen árú telefonba ritkán kerül Carls Zeiss optika, de ebben az van. Nagyon szép képeket és videókat csinál. A makro képek is gyönyörűek vele.
2016. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!