Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s Plus-t szeretnék,...

Iphone 6s Plus-t szeretnék, tudom, hogy vannak jobb telók, már sokan írták, de most nem ez a lényeg. Milyen színűt ajánlanátok egy 15 éves lánynak? Nagyon szép mind, és nem tudok dönteni! (Most még nem vagyok 15, majd csak jövőre leszek annyi! )

Figyelt kérdés

#Telefonszín
2016. ápr. 17. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én maradnék a standard space greynél. Az arany nekem giccses, az új színük, a rosé meg túl lányos nekem. Igaz nem is vagyok lány, de nálam még egy lány kezében is túl "lányos". De nem ismerem az ízlésed, ezt főleg te tudod eldönteni.
2016. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi💓💓💓
2016. ápr. 18. 15:38
 3/5 Párnahuzat válasza:
Fiú létemre rosé goldot vettem. (Igaz csak sima 6s) Lehet röhögni, de nekem baromira tetszik. A helyedben mondjuk sima 6 plust vennék, meg apple watch-ot még. (Nekem 38mm-es sport van, narancs meg kék szíjjal).
2016. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amekkora előrelépést gozott az "S" sorozat a 6 hoz képest,én nagyon NEM ajánlom h inkább 6ot vegyél!
2016. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel jobb a 6, mint az "S" vagy akár az "S Plus"?
2016. ápr. 24. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!