Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek miért nem látogatj...

Szerintetek miért nem látogatják a mlapos oldalam?! Oké tudom hogy sokan nem szeretitek ezt a hostot, de most nem ez a lényeg. Nem egoból mondom, de az én oldalam is van olyan jó mint másé.

Figyelt kérdés
Mások sem hirdetik, és egyből írnak oda meg minden. tartalma is van az oldalamnak. sztem meg van minden. :| css kód, vk kód.. fejléc. nem hanyag oldal, mindig frissítem..

2012. aug. 6. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert valaki talál előbb egy másik oldalt ugyanabban a témában, akkor nem fog tovább keresgélni új oldalakat, nem tudja hogy van sokkal jobb is... Linkeld azt az oldalt, hátha érdekel. Amúgy meg megpróbálhatnád hirdetni fészbúkon.
2012. aug. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okés, megpróbálom. nemtudom hogy mennyire érdekel, ez lányos oldal... www.sweetspot.mlap.hu
2012. aug. 6. 11:51
 3/8 anonim válasza:
75%

Azért nem látogatják, mert minden második honlapnak ez a témája és már baromi unalmas. Ráadásul utálatos az a szleng ahogy beszélsz az oldalon, és a design is egy fos.. Azt mondom neked, hogy próbálj egyedi lenni, és ne feltétlenül ezt a divatot kövesd. Jah igen.. VK kód, css kód? Ezek is szinte minden mlapos oldalon megtalálhatóak, és szerintem fölösleges neked is kirakni őket. Szóval próbálj egyedi lenni, és akkor jobb lesz! Meg hírdessed másoknál a lapodat, úgy több látogató is fog jönni! ;)

Üdvözlettel,

Stevee

stevee.gportal.hu

stevee.mlap.hu

2012. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okés, köszi. :) akkor változás lesz.. :D
2012. aug. 6. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Amúgy próbálj meg keresőszavakat megadni (szerintem tudod hol kell), kérj cseréket, esetleg írj kommenteket más oldalakon is ;) Ha kommenteket írsz, legalább a szerkesztő meglátogat (ha jófej), de van olyan, hogy a látogatókat is érdekli más honlapja ;) Sok szerencsét!

UI. Én nem nagyon szoktam kérni cseréket :/

2012. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) igen, tudom hol kell, majd írok több keresőszót. :)))
2012. aug. 12. 15:32
 7/8 Electronicperson ***** válasza:
Bocsi tényleg ,de én igazat írok. Ronda, nem lehet eligazodni (minden összevissza van). Nem látok tartalmat mikor megláttam azonnal távozni akartam ,de mivel muszály volt ezért kicsit lentebb tekertem. Szerintem felejtsd el, és ne legyen ilyen fos oldalad, hanem inkább az életedről írj HOSSZAN, vagy mindig ami eszedbe jut és tetszik azokat lehet leírni. Ajánlom a bloggert.
2012. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Borzasztóan szembántó az egész oldal. Változtasd meg a színeket és nagyíts kicsit a betűméreten.
2012. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!