Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AVG antivirus vagy Clean master?

AVG antivirus vagy Clean master?

Figyelt kérdés
Fent van a telefonomon mindkét alkalmazás, de nekem a clean master a szimpatikusabb, ha letörlöm az avg antivirus-t jól döntök?

2016. ápr. 17. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Torold le mindkettot, csak lassitjak a telefonod.
2016. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A clean master azért tetszik, mert eddig összesen majdnem 2 gb-ot megtakarítottam vele.
2016. ápr. 17. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
2Gb micsodat?
2016. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Belső memóriát
2016. ápr. 17. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, mert azokon a telefonokon, amelyeken nincsen feltelepítve az a szar, csak úgy tűnnek elfele a gigabájtok. Aham.


Én meg egy fával szoktam ütögetni a földet, hogy elijesszem a tigriseket. Hogy Magyarországon nincsenek is tigrisek? Na ugye, milyen hatékony a módszerem :D

2016. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Folosleges dolgot csinalsz...


A technikai magyarazat erre a kovetkezo:

Az Android jelentos resze Javaban irodott, Java virtualis gepen fut. Ennek megvan az a tulajdonsaga, hogy a mar folosleges memoriateruletet a Garbage Collector idonkent (ha szukseg lenne szabad memoriara akkor gyakrabban) megkeresi, es felszabaditja.


Ezek a takaritoprogramok csak annyit csinalnak, hogy gombnyomasra eroltetik a GC futasat. Ezen kivul esetleg a memoriaban levo alkalmazasokat is leallithatja - ami szinten folosleges, mert ha szukseg van a helyre, maguktol leallnak.


Roviden csak a processzoridot pazarlod, a +1 hatterben futo programmal.

2016. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!