Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft lumia: 535 Van itt...

Microsoft lumia: 535 Van itt valaki aki microsoft lumia 535 -ös telón lefrissítette a win.8.1 es programot a win.10 -re? Ha igen akkor esetleg a tapasztalatokat megoszthatnátok?! -Milyen volt a teló előtte (volt e hibaja) és a frissítéssel javult e?

Figyelt kérdés
-Maga a win 10 -es programról napi használatban valamit? -Érdemes-e frissíten?

2016. ápr. 17. 20:55
 1/3 Boda Gergő ***** válasza:

Helló, bár nem Lumia535-öm van de hátha segít:


Egy lumia 640Xl DualSimet használok,lassan 1 hónapja Windows 10-el. Nálam gond nélkül megy minden általam használt program az új rendszerrel is. korábban voltakk gondok a 10-es új zenelejátszójával (számváltásnál villogó címek elóadók), de ezeket hétfőn egy frissítéssel javították, akárcsak a keverő pult hibát. Jelenleg nem tapasztalok benne bugot, én elégedett vagyok vele, bár 8.1-en sem voltak gondok a telóval. A 10 számos új programot is ghozott pl.: Here maps és Drive helyett a Térkép alkalmazást, az MSN egészség helyett Fittbit...


Szerintem igen egy próbát megér frissíteni rá. Ha nem jön be a 10-es bármikor visszaállhatsz 8.1-re a Wiondows Device Recovery Toolsszal.

2016. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Boda Gergő ***** válasza:
Akku üzemidőben nem tapasztalok változást ugyanúgy bírja a teló 2-3 napig ha nem nyúzom 1-1,5 napot ha használom aktívan. Melegedés szempontjából sincs változás. Gyorsaság és fagyás ügyileg is stabil a 10-es is, még egyikkel sem találkoztam benne. Frissítéskor azért ajánlott egy Szűz frissítést végezni, azaz visszaállítani a telefont előtte gyári állapotba, mert a régi beállítások okozhatnak galibát az új rendszerrel. Tapasztaltam. Ezek után nyugodtan frissíthetsz, a frissítés akár 1-1,5 órát is igényelhet és töltött akksival áljj neki.
2016. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a korrekt választ!! Megnyugtatóbb lett volna ha neked is 535 -ös telód van reméljük nem lesz gond !!!
2016. ápr. 17. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!