Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung J5 miért merül gyorsan?

Samsung J5 miért merül gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok ugye ennek a telefonnak 2600mAh akkumlátora van.Az a problémám vele ,hogy gyorsan merül hiába nagyobb egy kicsivel mimt az átlag telefonokba lévő.Ismerőseim akiknek szintén j5telefonja van nap végén is olyan 65%vannak legalább.Ma is felett toltve 2x .És már merülök.Nekem 45% osztálytársamnak meg 91%van.És ő nem töltötte még ma.Akkumlátorral nem lehet baj a telefon 3heten van nálam.Új készülék ként vettem.Valamit le kellene töltenem hozzá ? Azt mondtak lekellet volna meritenem teljesen megvetel utan de nem tettem.Ez lehet a baj ?

2016. ápr. 18. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Beláll.->akkumulátor->akku haszn.

Mi fogyaszt sokat?

2016. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kepernyo feny.De nem rakhatom lejjebb nem latok akkor semmit főleg nem az utcán.
2016. ápr. 18. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Lítiumakkuknak semmiféle ceremóniára nincs szükségük használatbavétel előtt, tehát nem ez a gond. A mindenféle csodaalkalmazások igazából nem érnek semmit. Ha nem látsz semmilyen appot, ami feltűnően sokat használná az akkut, akkor valami baja lehet a telefonnak. Megvétel után rögtön csinálta ezt?
2016. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!