Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon gyorsan lemerül a...

Nagyon gyorsan lemerül a telefon és elveszíti a signal jelet is! Miért?

Figyelt kérdés

Adott egy Samsung Ace 4 telefon. 13 hónapja van meg, teljesen jól teszi a dolgát, jó cucc. Azonban az utóbbi időben valahogy kifeküdni látszik, mert megmagyarázhatatlan dolgokat művel.

1, Elveszti a signal-t. A telefon egész nap be van kapcsolva, mégsem tudnak engem felhívni, mert ki sem csörög nekik ha engem hívnak. Amikor viszont belépek készenlétiből a menübe egyből kapok sms-t, hogy volt egy nem fogadott hívásom. Olyan ez, hogy hiába van bekapcsolva a telefonod, ha nem használod, akkor "elfelejti" a signal jelet fogni. Beltérben és szabadban is. Viszont most már ez annyira nem nagy probléma, mert...


2, ...nagyon gyorsan elkezdett merülni. Ez speciel tegnap tűnt fel nekem, mert délutános műszak előtt feltoltam 100%-ra az aksit. Egész délután egyszer vettem első az órát megnézni, semmi mást. Este 11-kor mire hazaértem 16%-on állt az akkumlátor úgy, hogy semmi extra szolgáltatás és háttérben futó alkalmazás nem futott.


Mitől lehet az, hogy ennyire meghülyült a telefon szinte egyik pillanatról a másikra?



2016. febr. 26. 11:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!