Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez szerintetek igaz lehet,...

Ez szerintetek igaz lehet, vagy csak kamu az egész?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 18. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"titánium kristály" "nano molekulák" "csökkenti a sugárzást"


*sírvaröhög* *röhögvesír*


BULLSHIT!!!

2016. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Háááát.
2016. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Röhej. Nagy szavak, kamu.

Pont olyan mint a szivargyújtóba dugható áramsimító készülék, amitől az injektorok "jobb hatásfokkal" működnek, csökken a fogyasztás.


Tömény bullshit az egész oldal.

A legjobb esetben is veszel valami keményviasz réteget hátrahagyó polírpasztát tízszeres áron.

2016. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

14:54 Ááá, tudod, milyen drága a polírpaszta?


Nekem valami ilyesmit próbáltak eladni, csak épp "szemüvegvédő folyadék" címszó alatt. A csillivilli üvegcsét megfordítva, apró betűvel szépen oda volt írva az összetétel: víz, 5% izopropil-alkohol, <5% anionos felületaktív anyag, aroma. Magyarul ablakmosó folyadékot árultak 1500 Ft/deciliter áron :)

2016. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"wowfixit kijelzővédő bevonat Kijelzővédő fólia

nanoshine kijelzővédő bevonat kijelzővédő fólia

Buborékos lehet? Nem Igen

Alá megy a por? Nem Igen

Méretfüggetlen? Igen Nem

Színhű marad? Igen Nem

Láthatatlan? Igen Nem

Megmarad a telefon selymes tapintása? Igen Nem

Karcálló? Igen Nem

Meddig jó? 1 év Amíg meg nem karcolódik

Kell szaktudás a felrakáshoz? Nem Igen

Extra igénybevétel mellett is hatásos? Igen Nem"

???

Szaktudás kell a fólia felrakásához?:D

Meg a kés se viszi át,na ez egy igazi parasztvakítás.

2016. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig lószar van, lesz veréb is, aki megeszi.
2016. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu!
2016. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Hogy kamu e?


Már az első mondat amit olvastam, hogy "kristálytiszta felbontású" lesz tőle a telefonod, mert amúgy a képernyővédelemnek aztán bármi köze van a felbontáshoz.


"minél több az üveg, a annál jobban megvédi a képernyőt a karcolódástól"

Hát ehhez nem tudok hozzászólni akkora baromság :D


"Előszőr nem hittem benne, de miután felvittem próbáltam megkarcolni a képernyőt, de nem sikerült"

Aha...mert egy iphone 5S tulajdonosának első dolga lesz hogy próbálja megkarcolni a kijelzőt... :D


"Miután felvittem a készülékre, sokkal szebb lett a csillogása és jobban is olvasható a kijelzőn a feliratok."

Mi az hogy szebb csillogás? Miért jó az? Miért kell egyáltalán csillognia a képernyőnek? :D

2016. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

megmondom őszintén, én rápróbáltam, az egyik bevásárlóközpontan illegette magát egy csaj a pult mögöt ezzel.

Így hogy láttam mit csinál, én is azt mondom hogy KAMU, komolyan gondolkozok hogy feljelentem őket a fogyasztóvédelemnél.

A csak egy csepp löttyött rácseppentett a kijelzőre, majd az UJJÁVAL(!!!!) szétkente, hagyta megszáradni. Ezután fogott egy mikroszálas rongyot, áttörölte, és már kész is volt. Hihetetlen. Nem sem csillogóbb, se semmi, nagyobb felbontású meg pláne (galaxy S7 Edge). Kérdésemre, hogy számlát tud e adni, az volt a válasz hogy NEM. Nyugtát tud adni. Mondom az nekem nem jó, azzal nem tudom elszámolni. Na ekkor jött a terelés, mellébeszélés, stb... ott is hagytam.

2016. ápr. 19. 09:30
 10/10 anonim válasza:
Szia én telefon boltban dolgozom és ismerem a wow fix it folyékony kijelzővédő fóliát magam is árulom sajnos 2napja én is ledöbbentem 2telefont hosztak vissza törötten akiknek rá tettem a wowfixit et hivtuk internetes elérhetőségeket és nem kapcsolhatók email ekre nem válaszolnak nekem is ez van a telefonomon de a második törött telefon után (s8) kijelzőcseréje 110ezer ft körül rá tettem egy normál üvegfóliát ez az én személyes tapasztalatom
2017. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!