Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen memória kártyát ajánlan...

Milyen memória kártyát ajánlanátok ebay-ről?

Figyelt kérdés

32-64GB-s SD kártyát szeretnék venni, de fogalmam sincs melyik típusúak a megbízhatók. Ár-érték szerint melyik lenne a legjobb?


Én eddig a SanDisk Ultra 32GB Class 10-eset néztem ki, 3000 forintért.



2016. ápr. 18. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az Ebay-ről se Micro SD-t,se pendrive-ot nem vennék mert ezeket elég egyszerű hamisítani.Inkább itthonról 10-szer annyiért de azzal nem lesz semmi gond.Amúgy ez az eladótól függ hogy mennyire megbízható és hogy a Micro SDHC kártya mérete valóban akkora.
2016. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eBayt én sem merem ajánlani, teli van hamisítványokkal! De meg lehet próbálni, hiszen ha rossz, van lehetőség visszakérni az árát.
2016. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már nem egy memóriakártyát és pendrive-ot rendeltem és egyikkel sem volt semmi gond.Ahogy előttem írták megbízható eladótól kell rendelni akinek 99% körül van az értékelése és több száz vagy több ezer értékelése van már.Itt van 2 kártya ami jónak tűnik.Mindegyikből van 64GB-os is.Én ettől az eladótól szoktam rendelni.


[link]


[link]

2016. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még annyit kérdeznék, hogy a memória kártya mögötti MB/s melyik sebességet méri, a gépről-sd kártyára másolást vagy a telefonban töltődnek be gyorsabban az adatok?
2016. ápr. 18. 20:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Az SD kártya mögötti MB/s sebesség mire utal, a kártyaolvasási sebességre miközben a telefonba van, vagy a másolási sebesség gépről-sd kártyára? 80mb/s gondolom sokkal jobb mint a 48mb/s-es.
2016. ápr. 18. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
A mb/s az írási és olvasási sebességet jelzi.Az írási sebesség nincs megkülönböztetve hogy mekkora telefonon vagy PC-n.Amúgy igen minél nagyobb ez a szám annál jobb.
2016. ápr. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Várásoltam már ebayról 34 GM memkártyát, és tökéletesen müködik az egyik 2 éve,a másik fél éve
2016. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyet vettem ebayról...meg jegyzem TESCOBOL is ugyan ilyet vásároltam,ugyan így nézett ki,ugyan ezt tudta/tudja: [link]
2016. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2 ismerősöm is ugyanilyen kártyát, igaz ők 64 GB-set és mindkettejüknek elromlott előbb vagy utóbb. Egyikőjüknek folyton azt írja a kártya, hogy formázni kell, a másiknak pedig pl fényképezésnél fekete fényképeket ment a kártyára.
2016. ápr. 20. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell márkásat venni.Az is töredéke az itthon kaphatónak.
2016. ápr. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!