Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy camerám (6 LED-es USB...

Gabesz2001 kérdése:

Van egy camerám (6 LED-es USB ENDOSZKÓP KAMERA - Android, PC) és egy samsung galaxy core 2 telóm. (Android 4.4.2) Mi lehet az oka hogy az istennek nem tudom működésre bírni? PC-n működik. Rádugom és kap is áramot egyből. Telón meg életképtelen.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a Core 2 nem tud USB OTG-t, azaz nem lehet rádugni USB eszközöket. Felsőbb kategóriás Samsungok (pl. Galaxy S széria, S3-tól felfelé) tudják ezt, vagy mondjuk a Moto G. Bár hogy kamerát támogatnak-e, azt nem tudom. A kamera leírásában ír olyat, hogy Android telefonokkal működik?
2016. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
Működik, van saját apk-ja androidra. De ahogy írták, kell hozzá az OTG képes teló.
2016. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igy már érthető!

Ez a teló tudja az OTG-t?


[link]

2016. ápr. 19. 10:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet inkább úgy kérdezem, hogy 50.000 Ft körül melyik telót ajánlanátok? Új/használt
2016. ápr. 19. 10:59
 5/10 Trafó1 ***** válasza:
én is így jártam, a gyerek telóján megy a gépen megy a telefonom már nem jó hozzá, új teló kell.
2016. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

Gondolom nem teljes a lista, elég régi is, de elég sok benne van:

[link]

2016. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
A3 Duos tudja az OTG-t, sima A3-ról nem lelek adatot.
2016. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tamás49 válasza:
44%
Nekem is van ilyen kamerám, és OTG képes tabletem / A 7600-F tipus/. Nekem is csak PC-vel szuperál az endoszkóp. Az összes kamera app-ot próbáltam. Egyébként szerintem ha a mikro USB-n kigyün az a DC 5V, akkor az otg-s, hiszen billentyűzet is,meg a pendrive is műkszik! Kérem, írja meg valaki, hogy mi a bibi!
2017. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Galaxy S5-ön próbáltam egy ilyen kamerát, simán működött, és 50-ért biztos kapsz használtan.
2017. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a play aruházban van amivel működik és ingyenes: USB Camera EasyCamp or USBG WebCam így keres rá angol verzió kínai licenszel. ezzel működni fog csak csikos lesz alapbol. a Size menünél vedd kisebb felbontásra és már müködikegy! egy olcso 10 e forintos telefonon is működik.
2019. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!