Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lene egy olyan kérdésem...

Lene egy olyan kérdésem megéri venni klón telot és hogy meddig bírja egy klón telo általában kösi hogy elolvasta?

Figyelt kérdés
Ha tutsz olyan kínai telot amibe van ujjlenyomat olvasó akor ird meg?

#Telo.ujjlenyomat.kinai
2016. ápr. 20. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

1 Most a kínai telókról vagy a klónokról van szó? Mert nem mind1

2 ha klónokról, tedd már meg nekem, hogy rákeresel, akár itt a gyakorin... Tudod ott fent a jobb felső sarokban van az a kis téglalap, ott lehet keresgélni...

2016. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:

a 2. kérdésre könnyű válaszolni. [link]

az 1. kérdét meghagyom másnak,mert nekem fogalmam sincs hogy meddig bírja :)

2016. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A krumplileves legyen krumplileves" :-)


Nem hiszem, hogy a ténylegesen klóntelefonok, amik csak arra mennek rá, hogy úgy nézzenek ki, mint az eredeti, bármilyen értéket képviselnének.


Még annyit sem, mint az órák esetében, ahol egy jobb Rolex másolat alapvetően nem egy rossz óra, csak hát nem Rolex... És nem olcsó, csak olcsóbb, mint az eredeti.


De még csak nem is olyan, mint a bizsu ékszerek, amik attól, hogy nem eredetiek, még lehetnek szépek és esztétikusak.


Szerintem a klóntelefon egészen egyszerűen a tehetségtelenek szánalmas magamutogatásának egy igen visszatetsző formája.

2016. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!