Galaxy s5 klon?

Figyelt kérdés
sziasztok.vettem egy s5 klont mert hirtelen szuksegem volt uj telefonra mivel az elozo megadta magat.nem olyan veszes ez a telefon,csak idegesiz hogy nem tudok ra appokat telepiteni..sd kartyara sem es telefonra se.meg nem szeretnek uj telefont venni es nem is engedem meg a plusz koltsegeket,ezert jo volna ha tudnatok tanacsot adni,mit kezdjek vele.ha egyaltalan lehet
2016. márc. 6. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Kár volt klónt venni
2016. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Androidos egyáltalán?
2016. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor megismetlem.muszaj volt mert az elozo megadta magat..nem "villogni" akarok vele,de szuksegem volt ra,ejszaka parom dolgozik,egyedul vagyok,ha valami tortenik a tenyeremmel megsem telefonalhatok 
2016. márc. 6. 14:53
 4/10 A kérdező kommentje:
mindenhol android rendszert ir,a bongeszot frissitette os a play aruhazba de ennyi..pedig az sd kartyan van meg hely boven.
2016. márc. 6. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleve az, hogy klón már önmagában megmagyarázza miért vacak. Amúgy ír ki valami hiba üzenetet? Lehet csak átmeneti a probléma.

Nem tudom mennyiért vetted, de 20ezer forint körüli Lumiák azért elég tűrhető telefonok. Sajnos sok pénzért nem lehet csodát várni és minél olcsóbb egy okostelefon annál valószínűbb, hogy vacak.

2016. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5ezerert vettem ismerostol.azt irja ki hogy nincs eleg tarhely.nem varok csodat,nem is azert kellett,csak egy ket alap dolog jol jonne ra.
2016. márc. 6. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Indítsd újra és utána próbáld meg. Ma nekem is ezt írta egy pár alkalmazásnál pedig 600MB tárhelyem van.
2016. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
probaltam,de semmi.majd megprobalom nagyobb sd kartyaval hatha..
2016. márc. 6. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Belső memóriára telepít, még akkor is ha a preferált telepítési hely az sd. Ha a belsőbem nincs elég hely sehogy se akkor nem fogsz tudni telepíteni.

Töröd a felesleges dolgokat, töröld a gyorsítórárat, helyezz át amit tudsz a kártyára.

2016. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyorsítótárakat és adatokat lehet ésszel törölgetni Beállítások/Alkalmazások alatt. Lehet ott őket méret szerint csökkenőben is megjeleníteni.
2016. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!