Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iphone 5s jó telefon?

Apple iphone 5s jó telefon?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó, de vegyél inkább 5se-t több ideig használhatod majd, és nem is annyira drága. Legjobb ár / teljesítmény jelenleg a liacon:)
2016. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1.Az nem 5se hanem simán SE.

Kérdésre:

Most kezd az is elavulni,én is a SE-t javaslom.

2016. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó telefon, nekem is az van. Ha nem "s" lenne, már SE-re cseréltem volna, így azonban nem ad az SE annyi pluszt, hogy érdemes legyen kicserélni. Persze ha most vásárolnék, nem kérdés, melyiket választanám.


Az elavulástól azért még messzebb van, mivel ez már egy 64 bites készülék, ami elég gyors ahhoz, hogy a mostani rendszert elfuttassa, de szerintem a későbbi, 10-essel sem lesz még semmi komolyabb problémája (mint a 4s-eknek pl.).


Viszont árban tényleg nagyon jó az SE. Újonnan olcsóbb, mint amennyiért én korábban már "akciósan" vásároltam (szintén újonnan, természetesen).

2016. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!