Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE fehér színben ciki...

Iphone SE fehér színben ciki egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Igazából jobban tetszene a fekete-szürke, de azt egyik boltban sem látom, így maradna a fehér változat. Nem gáz szerintetek? 18/F
2016. ápr. 21. 20:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, egy tokot rakok rá, aztán megvan oldva. :)
2016. ápr. 21. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Teljes mértékben a te dolgod, milyen színt választasz, ami már kicsit érdekes egy férfi kezében az a rózsaarany változat (szerintem).

De szerintem egy ilyen árú telefonnál már olyan színt vegyél, ami tetszik. Ha más nem, akkor az apple.com-ról biztosan meg tudod venni a kívánt színben is, max. picit drágább. Utána nézegetheted évekig, hogy ne vártad ki/ adtál érte +5000Ft-ot, hogy a gyártótól rendeld a kívánt színben.

2016. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Nem értem az embereket. Ez nem egy rózsaszín HelloKitty Iphone, hanem FEHÉR. Teljesen semleges szín.
2016. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ismerősömnek arany Iphone 6-a van és szerintem jó.
2016. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit buzos, de tokkal elmegy...
2016. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tenyleg max. a rozsaarany lenne gazos. Teljesen rendben van egyebkent a feher egy fiunak is.
2016. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, én már rose goldot is láttam fiúnak. Az még talán fura, de az ezüst egyáltalán nem :)
2016. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, akkor lehet fehér lesz, mert feketéből mindenhol készlethiány van, várni nem nagyon szeretnék, max, ha nem tetszene a fehér, meg mindig ott van az üvegfólia. :)
2016. ápr. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!