Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s6 vagy Xiaomi mi4c?

Galaxy s6 vagy Xiaomi mi4c?

Figyelt kérdés

Sziasztok. iPhone 6 rol valtanek andriodra. Egyre inkabb kiszeretek az iOS bol, es kiprobalnek valami androidot, viszont sebessegbol nagyon le nem szeretnek adni. Nyilvan tudom, hogy s6nak minosegibb az anyaghasznalata, de ez nekem nem szempont.

Kerlek segitsetek, hogy (ar-ertek aranyt is figyelembe veve) melyiket erne meg, es miert ?

(ekezetekert bocsi)



2016. ápr. 22. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem egy kategoria a ketto az biztos.

mi4c-vel is volt dolgom, s6-al is. ha a ketto kozott kellene donteni, en az s6-ot valasztanam. miui-nal kicsit nehezkes a play aruhaz feltetele,ha alapbol nincs rajt,marpedig a gyari sw-n nincs, csak a sajat kinai ami a honlapjukon elerheto. persze fel lehet tenni,de egy vissza allitas utan ujra meg kell csinalni. LG G2. erdemes megnezni, eloszeretettel ajanlom. G3-at semmikepp.

2016. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a Mi4C.A MIUI-ba ha Global ROM-ot használsz akkor eleve fent van a Play Áruház minden kínai malware és egyéb nélkül.
2016. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

szerinted? vagy probaltad?

nem mindegy,hogy kb-ra irsz valamit vagy biztosra.

En szenvedtem vele nem keveset mire megtalaltam a megoldast,de persze mindenki sajat tapasztalatabol tanul :)

2016. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3.Élőben nem próbáltam.Ezért is csak kb. lehet megmondani melyik a jobb.Pontosan csak akkor ha kipróbálod mind 2-öt.Nekem a TW nem tetszik és azt már próbáltam elég sok telefonon(a Samsung sajátossága és azt se szerintem amikor lelassul,persze egy S6 alatt ilyen csak nem történik meg)a MIUI meg a képek alapján elég jó,és a topikokba belenézve stabil is.De ezek a vélemények mind szubjektívak,ezt csak a kérdező tudja eldönteni és annyit le lehet szögezni hogy egyikkel se nyúl mellé.
2016. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Igazabol kicsit a xiaomi fele hajlok, mert olcsobb, viszont szerintetek nem lenne "lefele" valtad az iPhonerol?
2016. ápr. 22. 17:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek nem rosszabbak az Iphone-nál hanem csak egyszerűen mások.Jóval nyitottabb az Android és több a beállítási lehetőség,személyre szabható.Míg az IOS elég zárt és fapados.
2016. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, potosan ez a bajom. Hogy fapadossa valt az iOS. Ami differencia volt eddig ios es droid kozt, hogy stabilabb mara mar eltunt. nincs mar meg ez. es iOS egyaltalan nrm nyitott semmi fele szemelyre szabasra. Ezert valtanek droidra. A rendszer sebessegere ertem egyebkent a lejjebb lepest
2016. ápr. 22. 19:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmikép se akármelyik mellett döntesz.
2016. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én inkább egy s6-ban bíznék meg. Kamera jobb, jobban frissítik, jobb processzor, több ram, jobban néz ki és van ujjlenyomat-olvasó.
2016. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9.Kétlem hogy a Samsung annyira nagy hangot szokott fektetni a frissítéseknek.A MIUI pedig hetente(!)frissül és elég hosszú ideig,még az első Note 4G is megkapta az MM-et.A RAM-ja mind 2-nek 3GB nem tudom honnan vetted ezt.Talán 2 előnye van:az Amoled az verhetetlen és a kamerája jobb.Míg a Mi 4C előnye:hetente frissül,bővíthetőség,erősebb grafikai GPU,jobb aksi.Az ujjlenyomat olvasót én nem tartom fontosnak de ha a kérdező igen akkor +1 pont az S6-nak.
2016. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!