Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapdragon 800 chip még mai...

Snapdragon 800 chip még mai napig "ELÉG JÓ"-nak számít?

Figyelt kérdés

Vettem tavaly nyáron egy Mi3 telókát, elér olyan 40 ezer pontot Antutun, de a Mi5 meg az Iphone6s meg ilyen 160 ezer pontokat érnek el.


És mindezt ugy, hogy mondjuk barátnőm vett a 60-70 ezret büdzséjéből egy Huawei P8 liteot, és még az a teló is érezhetően lassabb, mint az enyém.


RÁADÁSUL abban a 60-70 ezres kategoriában még bőven vannak SZTÁROLT telefonok 1 giga RAM-mal, ami szerintem gyalázatos dolog 2015-2016-ban!


És az emberek meg nem képesek megérteni, hogy a számítógépek (telefont is ideértve) még mai napig azzal a gyerekbetegséggel küszködnek, hogy a processzorok nagyon gyorsak, a memóriából meg mindig kevés van és nem olyan gyors.


Persze, hogy a műveleti memória meg a háttértár fogalmának különválasztódása sem tiszta a 99%-nak abba bele sem kezdek.


Pedig hát nem kell ehhez kockának lenni, mert az emberek is többé kevésbé ugyanazt művelik le, mint a számítógépek, csak nem veszik észre.


2016. ápr. 22. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jónak számít még a Snapdragon 800.
2016. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Középkategória. Annak is kb a közepe.
2016. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nosram válasza:
Persze, nagyon jo, elegedett vagyok vele, s6ot hasznaltam, eladtam mert folosleges nekem ennyire draga telefon, lg g2t vettem ujonnan, gyorsabb es "baratsagosabb" mint az s6, persz nehany jatekba elojon az erokulonbseg, de hibatlan alapvetoen ;)
2016. ápr. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az s6ban mióta snapi800 van???
2016. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajo nemszoltam, nem toltotte be rendesen! Sorry utolso.
2016. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nosram válasza:

:D

Ez a 17. Androidos "csodam" :)

Mar eleg jol tudom mit hogy, am ajanlom a g2-t mindenkinek, felsutsz ra egy droidmaster romot, root es a legkezesebb cucc lesz belole ;)

2016. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!