Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Leont megéri venni?

LG Leont megéri venni?

Figyelt kérdés

Útközbeni netezésre, fényképezésre kell egy telefon, ami nem idegesítően működik.Feltöltőkártyásan venném, v használnám.Telenornál 31 ezer Ft.

(+Melyik szolgáltatónál érdemes feltöltőkártyás csomagban netezni?)


2016. ápr. 23. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

2 fajta Leon van forgalomban:

1.MTK-s gyengébb kamerával és SoC-kal.Olcsóbb.

2.S400-as erősebb és jobb kamera.

Én inkább a 2. ajánlom de az olyan 35K körül van.Ennyiért inkább Doogee X5 Pro,de még a Spirit se rossz.

[link]

2016. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez akkor a gyengébb volna?

2016. ápr. 23. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott van a reszletes adatoknal, hogy Mediatek chipes. I
2016. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ez az olcsóbb.Inkább LG Spirit amibe már S410 van.
2016. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt például szabad vásárolni?

2016. ápr. 23. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem LG Leon 4G-m van, de már megbántam, hogy nem a "nagytesót", a Spiritet vettem meg.

Persze félreértés ne essék imádom a telefont gyors, jól mőködik igaz csak fél éve van meg de amúgy imádom!

2016. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem gyári garanciát adnak hanem forgalmazóit ami egyenlő a 0-val.

[link]

Ők viszont igen.

2016. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pontosabban akkor miért bánod?

Eredetileg a Doodgee X5pro-t néztem ki, csak a kameráját nagyon ócsárolják. Így jutottam LG-hez.A telenoros verzió a gyakorlatban miben fog megmutatkozni a gyengébbségét illetően.

A Spiritnél vásárlói véleményekben lassúsággal vádolják.

Már kezdek kihalni, hogy nem találok megfelelőt és nem is akarok rá sok pénzt kidobni, csak hogy ne itthonról kell előre kinéznem neten, lejegyeznem, hanem kéznél legyen az információ. Persze a kamera is jó lenne, ha minél jobb lenne, de nagyjából, hangulatában tükrözze a valóságot, meg ha szöveget fényképezek az olvasható legyen, aztán ez elég is...Feltöltőkártyásan használnám, azon belül pedig a telenornál találom a legkedvezőbb ajánlatot. Tehát a Leon I.-essel nagyon ráfáznék?

2016. ápr. 23. 15:04
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Jaa, hogy azt jelenti..Köszi
2016. ápr. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!