Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil vásárlás előtt állok,...

Mobil vásárlás előtt állok, segítségre lenne szükségem! Milyen mobilt érdemes vennem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok tulajdonosa egy Lg L70-nek. Tetszett, tetszett dee többre vágyom.

A telefonra max. 60.000 forintot szánnék, és maradnék az LGnél, Huaweinél vagy a Sonynál.

Ezek közt mik azok a mobilok amik megérik az árukat?

Apple-től kíméljetek légyszíves!

És még egy kérdés! Milyen számokat kell nézni amikor telefont veszünk? Hardver meg Ram rom ezek mik? Ha valaki ki tudja fejteni mikre érdemes figyelni, azt megköszönném!



2016. ápr. 23. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért felejtsd el a nagyobb márkákat ennyi pénzért a xiaomi redmi note 2/3 éri meg a legjobban és még marad is pénzed. Ez egy kínai márka de naghyon megbízható mobilokat csinálnak ezért már az egyik legnagyobb mobilgyártó lett. Procik számát kell nézni én 8procinál lejjebb nem adnek. A ramot is kell nézni abból is min 2 már minden új mobiolban van. Úgyhogy kb ennyi és tényleg nézd meg ezeket a mobilokat az eustock.eun jó árral árulják. Nekem egy LG g2minim van régen amikor vettem akk meg a g2 volt a legújabb úgyhogy akk elég jónak számított de már egy éve szarakszik. De ha mindenkieepen ennél a 3gyartonal akarsz maradni akk p8lite a huaweitol
2016. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lg G4s, a helyedben egy xiaomi redmi note 2 vagy a nemsokára megjelenő LeEco Le2 sokkal jobbak al Lg-nél, olvass mobilarénás teszteket

érdemes figyelni a telefon méretére, képernyő felbontás, fényerősség, cpu gpu

cpu:processzor

gpu:videokártya

hardver:ezek összessége samsungot ne vegyél

2016. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lenovo A536 nagyon jó telefon nekem is van egy nem drága. Leárazva kb.:24000ft a teljes ár kb.:40000ft.Inkább Lenovo mint a Huawei és annyit tud mint az LG,Sony,Samsung.Mostanában egyre többször akciós. Csak ajánlani tudom.
2016. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!