Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lenne most iPhone...

Érdemes lenne most iPhone 5s-t venni?

Figyelt kérdés

Szükségem van új telefonra, mert a mostani már nagyon nem működik rendesen. Tisztában vagyok vele, hogy a következő is csak két évig fogja bírni, mert ez van és kész...

A kérdésem az, h jó választás lenne most az iPhone 5s, hogy az új iPhone 6c miatt most még lejjebb megy majd az ára? Vagy egyáltalán nem éri meg már megvenni?

Ha nem, akkor milyen telefont (lehetőleg akkor android) ajánlanátok max ilyesmi értékben? Sajnos teljesen tanácstalan vagyok,hogy mi lenne a jó választás.

Köszönöm szépen a segítséget :)



2016. márc. 1. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
már így is eléggé lent van az ára. viszont már nem venném meg. ismerőseim is mondták hogy ma már nem vennék meg.
2016. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Játékszernek kitűnő, ha mindenképpen ez a szíved vágya, akkor vedd meg, hiszen ott van rajta az alma jel, ez a telefon csak jó lehet!


Ha viszont kicsit komolyabb eszköz birtokosává szeretnél válni, akkor érdemes lenne ellátogatni a OnePlus, a Xiaomi, a Lenovo (ami egyben a Motorolát is futtatja) vagy a Huawei háza tájára. Egy OnePlus One X, vagy egy Huawei G8 azért erősebb ketyere...

2016. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem az alma miatt, hanem mert több ismerősöm is elégedett vele,jól működik nekik. a mostanival meg már unom, hogy 5 percenként van vmi probléma...

de ha azt mondjátok, hogy már nem érdemes megvenni, akkor nem veszem meg. ezért kérdeztem, mert én nem értek hozzá.

akkor kb 100-110 ezerért melyik telefon lenne a legjobb választás szerintetek?

2016. márc. 1. 20:48
 4/12 A kérdező kommentje:
kikötésem nem igazán van azon kívül, hogy android legyen és működjön.
2016. márc. 1. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem már írtam pár tippet, hogy hol érdemes válogatni... Esetleg leírjam mégegyszer, ezúttal nagybetűkkel, piros cirádás vonallal kiemelve? :))
2016. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Háát, szerintem sem lenne már szerencsés megvenni az 5st... Inkább LG G2 a nyerő szerintem, vagy valamilyen Samsung Galaxy telefon, de azokról is hallottam, hogy egyre rosszabbak, vagy hamar tönkremennek. Huawei telefonok nagyon belassulnak, Motorolával nincs gondom, Windows Phonet semmiképpen... Ezek a tippjeim, ha már márkákról van szó. Szóval mindenképpen LG ha már választani kellene :)
2016. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kedves 5ös... nem értem mi a problémád, de ezennel mentesítelek a bárminemű válaszadás alól. szabadon távozhatsz, köszönöm szépen :)))
2016. márc. 1. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Honor 6, 6 Plus, 5x vagy 7
2016. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az 5s teljesen bevállalható. Én sima 5-öt használok és tökéletesen elégedett vagyok vele. Mondom ezt úgy hogy házon belül van egy 6s is, de napi használatban a két telefon gyorsasága között nincs az a bődületes különbség. Pedig mondom, ez sima 5.
2016. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem teljesen nyugodtan vehetsz még 5s-t. Nekem is az van egy ideje és tökéletesen működik. Ráadásul már teljesen megfizethető árkategóriába tartozik.


Eszedbe ne jusson valami lg g2-t venni nagyon megbánnád. Egyik ismerősömnek g3 volt de kábé 5 hónap után elkezdett fagyni, akkor képzeld el milyen lehet a g2. :D

Lehet hogy hazánkban sok 12 éves divatból veteti meg a szüleivel és lehet hogy sok elvileg nagykorú gyerekes id.óta leszólja azokat akik iPhonet használnak de az eszük azokkal a 12 évesekkel vetekszik akik divatból használják. Szóval ostobaság lenne rájuk hallgatni. Külföldön ez senkit sem érdekel mert mindenkinek iPhoneja van de ha mégsem az sem zavar senki.. Itt meg folyton megy a harc.


SZÓVAL, az árkategóriájában a legjobb választás, persze ha nem számítana az ár lehetne az 5s-nél jobbat találni.

2016. márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!