Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek eladjam a mobiltel...

Szerintetek eladjam a mobiltelefonomat ilyen kevés pénzért?

Figyelt kérdés

Januárban vettem magamnak egy BEEX M45 típusú fekete mobiltelefont, 18.000 Ft-ért. Nagyon utálom ezt a telefont, lassú, folyton lefagy, ki-be kapcsol és a billentyűzet magától írogatja a betűket. Katasztrófa ez a telefon. Egy haverom most megvenné tőlem 12.000 Ft-ért. Azt mondta, hogy annyit ad érte.


Viszont, ha eladom a közeljövőben biztosan nem lesz telefonom. Nem tudok majd zenét hallgatni utazás közben, nem tudom megnézni az időt, nem tudok fényképezni meg semmit. De a pénz meg jól jönne. Szerintetek eladjam neki ennyi pénzért?



2016. ápr. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapból,ha KIBONTOD a készüléked minimum 30%-al olcsóbban tudod maximum eladni. Senkit nem érdekel hogy 1 napig,vagy 50 napig használtad veszít sokat az értékéből.

Örülj hogy ennyiért megveszi..

Az egy noname vacak telefon. 1 forintot nem adnék érte.

10-15 be már kapsz használt 2013-mas Sonykat jó állapotban karcmentesen és a mai napig használható.


Add el annyiba.

2016. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keves ram van benne, de nem tunik veszesnek. ennyi penzert nen hiszem hogy jobbat varhatnal.

vizes a kijelzo? nem kene magatol irkalni. vagy hasznalt? bae ujonnan is 19ezer

2016. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
12-ert osszetennem a kezem, ha egy ilyen... noname izet elvinnenek tolem, amit 18-ert vettem, raadasul.
2016. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MZ.per.X ***** válasza:

18-ért ilyen szart vettél? Egyáltalán minek veszel ennyiért újonnan telefont? Ennyiért még a használt sem lesz csoda cucc.


Én 1 éve ennyiért vettem használt Xperia T-t. 1GB ram, 16GB tárhely, 2 magos de elég erős processzor, jó kamera, plusz egy egykori csúcs telefon minősége. Nem mellesleg a mai napig cinálnak rá Custom ROM-okat. NEm mondom hogy nagy eresztés, de legalább használható kis teló.

2016. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Add el. A Tinydeal-on abból, meg egy kicsit megpótolod és már tűrhető telefont tudsz venni. 20 alatt van Doogee x5 is.
2016. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!