Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom bekapcsolni a...

Nem tudom bekapcsolni a mobiltelefonomat. A bootolás után újraindul folyamatosan. Szerintetek mi lehet a baj? (xperia RAY)

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a panaszom és a kérdésem hogy ez miért lehet a telefonnál.. próbálom bekapcsolni,odáig sikerül is hogy ki írja a sony logot,majd az xperia feliratot s állna fel a rendszer, ott is tölt egy pár másodpercet majd fogja magát újraindul és kezdődik ugyanez elölről.. szerintetek mi lehet a baj? próbálkoztam azzal hogy gépen keresztül próbálom újratenni rajta az andoidot,de a gép sem érzékeli csak annyira hogy ugye áramot kap az aksi és narancs sárgán világit a kis led,s az xperia felirat végén éppen hogy csak bevillan a számítogépen egy tized másodpercre hogy érzékeli a telefont. :(

2016. márc. 18. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Juss be recoverybe és onnan hard reset. Ha nem működik, juss be fastbootba és fogja érzékelni a gép, flashtoolal rárakod az új rendszert.
2016. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
őhm..nem akarok annyira hülyének tűnni de ilyet még sosem csináltam.. kaphatnék erről egy részletesebb tájékoztatót? :o :/
2016. márc. 18. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
van mindkét módra egy billentyűkombináció, minden telefonnál más, keress rá a tiedre. valszeg power gomb+hangerő le/fel vagy valami hasonló
2016. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj privátba, adok magyarázatot és útmutatást
2016. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!