Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett a garancia? Észreves...

Elveszett a garancia? Észreveszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Lenovo A536-os telefonom. Még nincs egy éves, netes áruházban vettem. Tökéletesen működött, sosem ejtettem le, vigyáztam rá. Majd egyik nap úgy tűnt kikapcsolt magától. Nem tudtam többé bekapcsolni, nem reagált se resetre, de töltésre, a gép sem ismerte fel.

sajnos én voltam a hülye, mert nem kaptam garanciapapírt, hanem jótállási jegyet, de nekem nem volt egy értelmű, hogy hogy van garancia. az oldalon össze-vissza hadobáltak a jótállási jegyről meg garancialevélről.

A lényeg: már elvittem egy szervízbe ahol nem tudták megcsinálni, de közben kiderült hogy van rá 2 év garancia.... :(

A szervízben csak annyit mondtak, hogy kuka.

Megnéztem a csavarokat, sajnos úgy láttam, hogy felül van egy kis matrica egy X-el az egyik csavaron, és az át van lyukasztva.

Meg lehetne vhogy oldani, hogy a gyártói szervíz mégis csak megnézze a telefont? :(

Vagy ez már veszett ügy?

köszönöm előre is a választ!



2016. ápr. 26. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki babrálta, esélytelen.
2016. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Meg lehetne vhogy oldani, hogy a gyártói szervíz mégis csak megnézze a telefont? :( "

Megnézik, a lyukas matricát is, majd megmondják a javítás árát is.

2016. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!