Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni, hogy...

Nem tudok dönteni, hogy melyik telefont válasszam. Ti melyiket vennétek meg? Melyik lenne a legjobb vétel?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony Xperia M2 telefonom van, de úgy érzem megérett a cserére. Van pár kiszemelt, de nem tudom melyik lenne a legjobb. A kiszemeltek: LG G4, Samsung Galaxy S7, iPhone SE, LG G5, Xiaomi Redmi Note 3 (szuper hardver-többihez képest nagyon olcsó). Egyszerűen nem tudok dönteni. Mindegyiknek megvannak a maga előnyei (és hátrányai) ezért is nehéz a döntés.

2016. ápr. 27. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Iphone SE
2016. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
En a redminote 3mat vennem csucsszuper az ar/ertek aranya, de nekem az s7is nagyon tetszik.
2016. ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Redmi Note 3
2016. ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Én speciel nem szeretem ezeket a hatalmas telefonokat, így a felsoroltak közül az iPhone SE-t választanám.
2016. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
iPhone SE
2016. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Wadmalac ***** válasza:
89%

Szépen sorban mindegyiket be fogja nyögni valaki, sima szubjektív véleménye alapján.


"Mindegyiknek megvannak a maga előnyei (és hátrányai) ezért is nehéz a döntés."

Ha mindnek ismered előnyeit-hátrányait, hol a gond?

Csak tudod, neked mi a fontos, amit elvársz a telótól.

Egyszerűen azt kel választani, aminek azok az előnyei és a hátrányai neked nem fontosak.

Amúgy nem tudom, mi lehet gond mondjuk egy S7 és egy G5 esetén. Tudásra mindkettő plafonon van. A G5 moduláris részét előre szidják, de tény, hogy még senkinek nincs rossz tapasztalata vele némi esztétikai kötözködésen kívül.

A Xiaomi esetén nem tudom, milyen minőségű a szoftvertámogatás, amúgy jó lehet. A tudás-ár viszony tutira az Iphone esetén a legrosszabb.

Bárki próbál bármire rábeszélni, az nem objektív szempont, csak márkasovinizmus.


Nekem G4-em van, tökéletesen elégedett vagyok vele, de a felsorolásodból nem biztos, hogy ezt venném előre.

Nem értem, miért maradt ki a Z5 a listádból, minden szempontból beférne.

2016. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Processzor, kamera (dualpixel) az s7-ben a legjobb, ráadásul van még benne vízhűtés és QHD (mint a g4,g5) és még jól is néz ki. Újfajta nagyon jó ujjlenyomat olvasó és egy ideig még támogatott lesz, és fémházas. Lg g5 szerintem rondán néz ki és a 2 kamera sem olyan jó, mint az s7 kamerája. G4 jó, de még mindig inkább az s7. Iphone se, legjonn software, de NEM HD!!! Xiaomi redmi 3: ha van pénzed s7-re,, akkor ne ezt vedd. Nem olyan megbízhatóak és nem olyan támogatottak. De amúgy már a mediamarkt-ban lehet kapni huawei p9-et. A huawei egyik legjobb android terén. DE még mindig az s7.
2016. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:
Az árkategória alapján talán érdemes egy pillantást vetned a P8 Mate-re is.
2016. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Először tisztázzunk pár dolgot:

Nem értem miért lettek lepontozva azok akik nem az ájfont tartották a legjobbnak,akik nem agy mosottak és nem az alma miatt vesznek telefont...

LG G4:

Az egyik legjobb ár/értékben,a kamerája messze az egyik legjobb,nagyon jó támogatás,jó design,jó software-es optimalizálás,jó összeszerelés.

S7:

Nem mutatott semmi újat csak visszarakták a bővíthetőséget,beledobtak + RAM-ot és egy erősebb SoC-ot,a kamera nem rossz de ha az a fontos akkor inkább P9 vagy LG G5.A TW most fejlődött valamennyit és remélhetőleg nem fog lassulni amit én nagy fejlődésnek tartok,de cserébe nem olcsó és nem ültek napokat a design tervezők se annak ellenére nem lett csúnya.

Iphone SE:

SEmmi extra,egy iPhone 5S házába beleraktak + RAM-ot és a 6S SoC-ját.De ezzel befedtek egy hiányos részt,talán a többiek is észhez térnek és készül kisebb méretű,jól használható telefon.

LG G5:

A legtöbb újítást mutatta de tegyük hozzá hogy egy átlag user nem használja ki mindet.Elől szép,hátul nem annyira de a tesztek szerint elfogatható az üzemidő és kiemelkedően jó a kamera.

Xiaomi Redmi Note 3:

Nem értem hogy miért nem a Mi5 került bele...

A MIUI személyre szabható és stabil,maga a Xiaomi megbízható de itthon nem nagyon kapható és igen egyik legjobb támogatással rendelkezik az összes közül.A MIUI-t hetente frissítik és elég hosszú távon.

De úgy érdekesebb lenne ha beleraknád még a HTC 10-et,MI5-öt és az X Permomance-t.Így meg a legjobban kiforrt LG G4-t ajánlom,de ezek közül egyikkel se nyúlsz mellé.Ez szubjektív kérdés pontos választ nem lehet rá írni!

2016. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wadmalac ***** válasza:

X performance nem lesz forgalmazva Mo.-on, legalábbis úgy tudom. Sajnos. Mert a sima X nem mond sok újat a Z5-höz képest, még a Premiumhoz főleg.

Az ára meg az égben van.

Úgy mondom ezt, hogy egészen a Z-ig sony-párti voltam, az nagyon bevált, annyira, hogy a Z1-Z2-Z3 generáció átfutott anélkül, hogy váltási kényszerem lett volna. Aztán mire azt mondtam, hogy kell egy új, jobb, Sony nem mutatott semmi extrát.

Ez vezetett a G4-hez.

Amit mai napig nem bánok.

2016. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!