Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni, hogy...

Nem tudok dönteni, hogy melyik telefont válasszam. Ti melyiket vennétek meg? Melyik lenne a legjobb vétel?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony Xperia M2 telefonom van, de úgy érzem megérett a cserére. Van pár kiszemelt, de nem tudom melyik lenne a legjobb. A kiszemeltek: LG G4, Samsung Galaxy S7, iPhone SE, LG G5, Xiaomi Redmi Note 3 (szuper hardver-többihez képest nagyon olcsó). Egyszerűen nem tudok dönteni. Mindegyiknek megvannak a maga előnyei (és hátrányai) ezért is nehéz a döntés.

2016. ápr. 27. 00:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10.Egy ideig én is jónak tartottam a Sony-t(az asztalon az M)de aztán elkezdtek túlárazni és valahogy elfogyott a lendület.A Z széria nekem a 2-ig tetszett,utána már lehetett látni hogy sokszor csak a számokat cserélni,nem fejlődik.A Z5-be rakhattak volna S808-at olcsóbban és sikeresebb lett volna mint a G4.
2016. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kadik ***** válasza:
Nekem Xiaomi-m van nagyon szeretem a Note 3-ban rengeteg dolog van
2016. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Samsung s7
2017. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!