Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonomat. Az...

Leejtettem a telefonomat. Az üveg nem tört be, de az alatt történt egy kis hajszálrepedés. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mint már írtam, sajnos ez történt az én kis Samsung Galaxy Note 3-as készülékemmel. Utánanéztem, ki kell cserélni az egész kijelzőt ugye üveggel együtt, az olyan 40 ezer lenne.... Mivel nem kötöttem rá biztosítást, és nem is garanciás ez a kis baleset, ezért sajnos fizetni kell ezt a nem kevés összeget.

Szerintetek, ha ebayről vagy valahonnan máshonnan (amit ajánlotok) rendelnék rá kijelzőt, és (utána néztem, sajnos...) Üveget is, ki lehetne cserélni, vagy inkább forduljak a szervizhez?

Én sajnos nem vagyok nagy ebayes és más oldalról sem rendelgetős, sajnos nem is nagyon értek hozzá, tudnátok nekem abban is segíteni, hogy belinkeltek nekem pár jó lehetőséget egy oldalról?

Pl én az aliexpressen találtam valamit. Ez az lenne szerintetek? ( [link] ) kb.24 ezer forint. Lehetséges, hogy jó? Megérné rá várni? Más lehetőséget is elfogadok, megnézek.

Elsősorban hozzáértő emberek válaszát várom, akik tényleg tudnak nekem segíteni.

Előre is köszönöm!


2016. ápr. 27. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az akksim ment tönkre a kínai telefonomban ( Meizu M2 Note ). Itthon nem kaptam hozzá alkatrészt, a szervízben meg 5000 forintért vizsgálták volna be. Na mondom, elég szegényes hónap volt, nem fogok ennyi pénzt kidobni egy bevizsgálásra. Én is bepötyögtem az AliExpress-t. Több rendelésem volt már innen, még soha nem csalódtam... A telefonomat is innen rendeltem. Rákerestem az akksimra, 4500-ból SZINTE az egész belsejét kicseréltem egy YouTube videó segítségével!


Úgyhogy, a személyes tapasztalataim alapján csak bátorítani bírlak, hogy tegyél te is így!


Amit kinéztél tökéletes. Van hozzá "Assembly tool", szóval szétbírod majd szedni a telefont, nem kell külön szerszámokért rohangálni. 23.000 forintra fog kijönni, nem hiszem, hogy a Vámon megfogják, de 16.000 forint fölött adóköteles a csomag, lehet rádobják az ÁFÁt. Úgyhogy kalkuláld bele, ha elakad még rá kell dobnod egy 5000 forintot legalább!


Ha megjött a csomag, nincs más hátra mint beírnod YouTube-ra, hogy: Samsung Galaxy Note 3 LCD screen replacement és kezdődhet a móka


Elsőre kicsit nehéz lesz, de ha 1x sikerül, szerintem minden telefonnál menni fog!


Ha valami kérdésed lenne, írj nyugodtan privátot

2016. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

A helyzet a következő. A kijelzőből kifolyhatott valami folyadék, és most teljesen sötét a képernyő. Ez károsíthatja a készülékemet?

Érdekes módon, ha facebookon írnak üzenetet, akkor csipog ugyan úgy. Ez biztató jel? Ugye van remény, hogy nem kuka az egész telefon, és a kijelző kicserélésével helyrehozható?

2016. ápr. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!