Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » üveghátuljú telefonra műanyag...

üveghátuljú telefonra műanyag tokot kell venni, hogy ne törjön a hátulja? Nem rontja el az élvezetet, nem rontja a kinézetét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy telefont,csak annyi a bökkenő hogy üveg hátulja van. Nem túl sok jót halottam az ilyen telefonokról,viszont nagyon megszeretném megvenni.És itt jön a bibis rész,hogy nem tudom,hogy kell-e vagy ajánlott-e rá műanyag tokot venni valahol,védi a telefont,ha ezt a megoldást választom?

Mert kicsit félek ha megveszem és rárakom majd ha veszek rá, nehogy csúnyán nézzen ki.

A válaszaitokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 27. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése..Szerintem minden tok rondábbá és nagyobbá teszi a telót,de hát a védelemnek ez az ára. Ha leesik tok nélkül kőre ,főleg sarkosan ,akkor nagy eséllyel törik reped ,hiába gorillaglass .Persze van hogy nem lesz baja ez szerencse kérdése. Nekem nincs tokban a teló,engem zavar a tok,inkább próbálom nem dobálni :D
2016. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

Mért törne?

Ha már olyan fizikai hatás éri hogy törik akkor a fólia sem fogja megvédeni.

3Éve van üveghátlapú telefonom.

Elől sincs és hátul sincs fóla rajta.

Hátul 2-3pirinyó karcolás van,elöl 1db pirinyó karcolás.

3év alatt ez nem rossz,főleg hogy melóhelyen tapadhat a kezemre fémpor rendesen.igaz ott maga a telefon lezárható tasakban van.

2016. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

Ó de tompa az agyam még mindig,( lábadozó fázisban vagyok) valamiért fóliára gondoltam de tokot kérdezel.

Tokot pláne nem raknék rá.

Akkor már inkább üvegfólia.

Nem rontom el tokkal a jó karcsú és jófokású telót.

2016. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm a válaszaitokat,még egy mindig csinál a gyártó kizárólag a telefonhoz egy ilyen tokot,azt sem éri meg, mert így is úgy is egy átlátszóra gondoltam,mást nem.
2016. ápr. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!