Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szám nélküli sms fogadását le...

Szám nélküli sms fogadását le lehet tiltani valahogy?

Figyelt kérdés

Intrum spam-et kapok állandóan ("önnek tartozása van... megtesszük a jogi lépéseket" - még könytári tartozásom se volt soha.)

Itt is olvastam ( http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd.. ) hogy válogatás nélkül küldik mindenkinek a fenyegető sms-eket. Nem akarok bajlódni azzal, hogy felhívom őket, főleg hogy még úgy is spam-melnek tovább.


Valaki tud androidra olyan programot, ami "név" alapján is képes tiltani?

"név" = nem jelenik meg a küldő száma, csak a neve, anélkül hogy a telefonkönyvben szerepelne


2016. ápr. 28. 09:18
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Én konkrétan felhívtam őket, elnézést kértrk azóta nem kapok ilyen sms eket.
2016. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szinte bármelyik hívásszűrő. általában tartalmaznak sms blockot is.
2016. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az iPhone iOS-ben van Block Caller a szamnelkuli kuldore is. Messages > Info > Block this caller.


Biztos az androidban is van hasonlo.


Az iPhoneban van meg Do Not Disturb is, ugyanott kell aktivalni, akkor tovabbra is fogadja az SMS-eket de nem pityeg, nem jelez semmit, de ha meg akarod nezni barmikor hogy mit meg kaptal toluk akkot ott van az egesz sms.

2016. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!