Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik gsm ből érdemes venni?

Melyik gsm ből érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ezalatt értem azt hogy sok van, mindegyikez van sok vélemény legtöbbhez rossz. Tudom a gsm boltok legnagyobb része nem megbízató. De akad e olyan bolt ami megbízató?

Ha esetleg van építő jellegű véleményetek akkor azokat szívesen elolvasom. Ezalatt azt értem hogy aki szidni akarja a gsm boltokat az ne itt tegye meg. Szóval van megbízató gsm?



2016. ápr. 28. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Én gsm-be inkább telefontokokat veszek . Egyszer volt olyan hogy vettünk egy telefont ,hát nem sokáig birta .én inkább a rendes boltokat ajánlom
2016. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. ápr. 28. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom egyiket se. Sokszor hallani jókat is róluk meg csábító, hogy olcsóbbak egy kicsit, de sokszor nincs normális gari meg csak húznak halasztanak mindent.
2016. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!