Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge vagy...

Samsung galaxy s7 edge vagy iphone 6s plus vagy ha még idén ki jön akkor iphone 7,7s,7splus,?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Felőlem vehetsz iPhone 9 SE C Plus 14 -et is, de a Samsung Galaxy S7 EDGE jobban megéri akkor is. Ha teszik, ha nem.
2016. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
6 s plus! Ha kijön akkor 7 s plus de egyenlőre ugye nincs. Samsungok 1 év után fagynak lefelé és lassulnak be akár milyen csúcstelefon.
2016. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

"Samsungok 1 év után fagynak lefelé és lassulnak be akár milyen csúcstelefon."


Ez a Magyar Népmesék legújabb kiadásában szerepelt?

2016. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösszi a gyors választ hát igen sajnos ez egy nagy betegség a számszungnál de utána néztem és szofterileg a samsung jobb
2016. ápr. 28. 21:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Samsung*
2016. ápr. 28. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
A software az az ios meg az adnroid. Tehát az iphone 6s plus jobb ezen téren. Viszont hardware téren a samsung jobb. De ettől függetlenül a gyengébb hardware-ű 6s+ gyorsabb, mert az android nagyon sokat igényel. De a kamera egyértelműen az s7-ben jobb, hiszen újabb maga a telefon is és maga a kamera technológiája, ami egyszerűen zseniális. Nem kell ide az lg g5 vagy a huawei p9 két kamerája, a samsung megoldotta egyben is. De szerintem nyugodtan várd meg az iphone 7-et, ha addig tudsz várni.
2016. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösszi hogy ki javitottál mert nem ugyanaz amugy meg igazábol csak decemberben akarok venni
2016. ápr. 29. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Várd meg szerintem az Iphone 7-et, de ha nem akarod akkor szerintem vegyél egy 6S-t. A Samsung fagyásos marhaságot meg nemtudom honnan szedik, de ismerek olyat aki mai napig gyári rendszerrel használa S2, S3, Note telókat és semmi bajuk vele.
2016. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!