Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z3+ aksija valóban...

Xperia z3+ aksija valóban nagyon sokat bír?

Figyelt kérdés
A tesztjében nagyon dicsérték az aksiját, hogy nagyon sok ideig bírja egy feltöltéssel. Mikor megvettem, egy ideig talán mintha sokáig is bírta volna, de mostanában már nem. Nem tudom, valamit beállítottam, ami nagyon meríti, vagy az android 6-os rendszer merítené nagyon a telefont? Ugyanis vásárlás után röviddel frissült. Tehát nézzem át ismét a beállításokat, vagy ne is keressem a megoldást, mert a hatos rendszer meríti nagyon az aksit?

2016. ápr. 28. 22:23
 1/1 anonim válasza:
Androis 6 meríti nagyon és attol függ hogy mennyire használod egyébként tényleg jó az aksija
2016. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!