Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S3 telóra kapható egy ún....

S3 telóra kapható egy ún. Zérólemon7000mah akku. Érdemes e egy ilyen akksiért pénzt kiadni? Valóban hosszabbodik e a készenléti, és beszélgetési idő vele. Vagy csak vicc az egész.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hosszabbodik, egy 7000Mah-s akkut teszel bele. De ez nem egészen úgy működik, hogy belököd a régi helyére, aztán megy is.

Először is a hátlapod repül, másrészt az akkuval kapsz egy tokot, ami onnantól hátlapként is funkcionál, védi is a telefont, de sokkal-sokkal vastagabb, és nehezebb lesz a telefonod, mint az alap.

Az akkuidő az kb. megháromszorozódik, amiatt nem kell aggódnod, de kérdés, hogy egy akkora súly és méretnövekedést megér e neked, vagy nem.

2016. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy megéri. Nekem gyárilag 6050 mAh akksim van. Nem ilyen telefon. De nagyon jó. Netezés, film nézéssel is kb 20- 23 órát bír.
2016. ápr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Én a G4-emnél gondolkodtam a gyári 3000 mAh helyett a 6500 mAh akkun, de tényleg másik hátlap, dupla vastag, bűn hülyén néz ki, ebben a hátlapban se NFC, se QI töltő.

[link]

Inkább vettem egy külső akkus tokot, plusz 3800 mAh.

[link]

Ha bele van dugva a telefon, elég robusztus, minden irányba plusz kb. 8 mm, de csak addig kel rajta lennie, amíg telehúzza a lemerült akkut és még mindig kisebb kényelmetlenség, mint állandóan a nagy bumszlit hordani a telón és lemondani az NFC-ről.

2016. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!