Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam a három...

Melyiket válasszam a három közül? Esetleg valami egész mást?

Figyelt kérdés

Kb. 3 évig egy Prestigio MultiPhone 4040 DUO telefonom volt. Szerettem, de sajnos a közelmúltban tönkrement és nem javítható. Úgy döntöttem, szeretnék egy sokkal jobb telefont venni. Nem kell a legújabb és legmenőbb modellnek lennie, az a fontos, hogy tudjam arra használni, amire szeretném.


A régit főleg zenehallgatásra és olvasásra használtam, de most olyat szeretnék, ami jobb fotókat készít, hogy esetleg kiválthassa a digitális kamerát. Játékok nem érdekelnek.


A három, amit kinéztem:

[link]

[link]

[link]


Az utolsóval annyi a baj, hogy nem ismerem az operációs rendszerét, az androidot is nagyon nehezen szoktam meg, mikor megvettem az előző telefonomat.

Illetve mind a három péklapát méretű, nekem kicsi kezem van, és félek, hogy kényelmetlen lenne egy ekkora telefon. Melyik lenne nekem a legjobb a fentiek alapján? Esetleg tudtok valami még jobbat?


2016. ápr. 29. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom jó telefon szerintem, a két android közül én a Huawei-t választanám, de szerintem a Windows Phone se rossz... Régebben használtam Windows phonet gyorsan/könnyen meg is szoktam csak sajnos leejtettem és összetört.
2016. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de ha megnézed, amiket én linkeltem, akkor láthatod, hogy ott is ott vannak ugyanezek az adatok, úgyhogy ettől nem lettem okosabb :D Számomra ezekből a számadatokból nem derülnek ki az esetleges hibák, hátrányok stb. Ezért szeretnék kérni személyes tapasztalatokat.
2016. ápr. 29. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A gsmarena linket azért küldtem hogy össze tudd hasonlitani
2016. ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!