Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony J telefonom beesett a...

Sony J telefonom beesett a WC-be segítség!?

Figyelt kérdés
Szóval,abban a pillanatban,ahogy beesett ki is kaptam,megtorolgettem,de mivel nem otthon voltam...vagy meg egy órán at keresztül nem tudtam semmit tenni az üggyel kapcsolatban...elkezdtem be kapcsolgatni,a Sony felirat bejött...alul pirosan világított,majd az akkumulátor visszarakasa utan elkezdett remegni...Itthon rizsbe raktam,mekkora az esély,hogy túléli...?Meddig legyen benne,vagy mi csináljak?
2016. ápr. 29. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

nem a víz a baj, hanem a zárlat amit okoz

olyankor ki kell venni az aksit, és hagyni kiszáradni


most már teheted rizsbe meg fűtőtestre, ha tönkrement már tönkrement


legközelebb vegyél iphone-t használtan, a felsőkategóriás telefonok ezerszer jobban bírják az ilyen baleseteket, mint ezek a tucat műanyag vackok

2016. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van kedved a szádhoz emelgetni egy olyan készüléket, ami húgyban szarlében úszott...


Figyelj, te ennél egy olyan kanállal, amibe korábban beleszartak? Még ha utána le is fertőtlenítik, elmossák, ennél vele?

2016. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakivel még megtörténik ez a dolog,és megnyuktatásra vágyik....akkor csak mondom:A telefonom egy nap radiátor után tökéletesen működött/működik.
2016. jún. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!