Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem helyezi már át az...

Mayuri4486 kérdése:

Miért nem helyezi már át az alkalmazásokat az SD kártyára a Samsung Galaxy Grand Neo Plus telefonom?

Figyelt kérdés

Tegnap elfogyott a tárhelyem a telefonon, így utánakerestem, hogy van-e erre megoldás. Azt írták, használjam fel az SD kártyán lévő helyet, ezért megtettem. Úgy 8 alkalmazást helyeztem át, így maradt 3,3 GB szabadon, mert csak 489 MB használtam fel, mégsem engedi, hogy további alkalmazásokat telepítsek át az SD kártyára, és nem magyarázza meg, hogy miért.

Elrontottam esetleg valamit, vagy mi lenne arra a magyarázat, hogy tegnap engedte, hogy áthelyezzem, ma már pedig nem?



#mobiltelefon #probléma #SD kártya #Samsung Galaxy Grand Neo Plus
2016. ápr. 29. 12:40
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
Nem volt közben android frissítés?
2016. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap azt hiszem, hogy frissítette az alkalmazásaimat, viszont nem akkor, mikor ezeket áthelyeztem SD kártyára.
2016. ápr. 29. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindegyik alkalmzás futtatható sd kártyáról
2016. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az is lehet, viszont most van 10 alkalmazás, amiből egyet sem tesz rá.
2016. ápr. 29. 14:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostanában úgy van, hogy néha ráteszi, néha meg nem.
2016. máj. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!