Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 wifi probléma?

LG G2 wifi probléma?

Figyelt kérdés

A telefonomon egyszerűen nem akar bekapcsolódni a wifi, nem tudom mi lehet a probléma.

Nem az van, hogy nem találja a wifi hálózatot, stb., hanem egyszerűen a wifi nem kapcsolódik be. Villog a wifi jel, és ennyi, nem áll meg, hogy be van kapcsolódva, és keresse a hálózatokat.

Egyébként a routerrel nincs gond, másik telefonon tökéletesen megy a wifi.

Már csináltam hard-resetet is, sokszor újraindítottam, de semmi, repülőgép üzemmóddal is próbálkoztam.

Még annyi, hogy nagy ritkán van, mikor bejön rajta a wifi, és jó úgy 1-2 napig, aztán volt, hogy random magától kikapcsolt a telefon, és miután bekapcsoltam megint csak villogott a wifi jel de nem kapcsolódott be.

Az akkuja úgy vettem észre, hogy mostanában elég gyorsan merül, leveszem reggel fél 7-kor töltőről, úgy, hogy nem nyúlok hozzá se hazahozom 2-3 óra fele 20-30%-on van. (hozzá se nyúltam)

Nem tudom mi lehet a probléma, nagyon idegesítő, voltam már szervizbe de aztmondták nemtudnak vele mit kezdeni, a gyártóhoz kéne beküldeni, mert wifi vezérlő problémája lehet vagy mi. Valaki esetleg tudna segíteni?


2016. ápr. 29. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!