Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy LgG4c-m van,de nem nagyon szeretem. Szeretnék váltani,nyár vége felé lenne aktuális az új telefon. A lényeg,hogy legyen nagyon nagyon jó kamerája,az évek múlásával se lassuljon be és ne legyen egy nagy telefon,jobban szeretem a kicsi telefonokat. És a legfontosabb: ne legyen iphone! Előre is nagyon nagyon köszönöm megy a zöld mindenkinek!

2016. ápr. 30. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
akkor tedd fel nyár végén a kérdést, addig még van 3-4 hónap, annyi idő alatt megjelennek új cuccok, lemegy az ára a régieknek, megváltozik az egész piac.
2016. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az #1-esnek abszolút igaza van, kicsit korai még a dolog, a mobilpiacon akármi változhat! Egyáltalán mennyi rá a kereted?
2016. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretném tudni,mert most 40 000Ftm van és hogy nyár végére tuti összejönne a pénz ha olyan drága de nyilván ha olcsóbb akkor mihamarabb megvennem
2016. ápr. 30. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért jelenleg a 2 legjobb telefon (szerintem): Doogee X5 Pro, aminek már ilyen olcsón is 2 GB ramja van, vagy pedig minden másban az LG G4c a tuti!

De épp ez az, hogy normális webshopban (Mobilbirodalomban) már a Honor 4C is 43 000 Ft jelenleg, addigra pedig 100%, hogy méglejjebb megy az ára, és mindegyiknél sokkal jobb!

2016. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!