Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak...

Anitaa23 kérdése:

Mi lehet a baja a telefonomnak? Egy Akai PHA-2880-ról beszélek. A menü nem jön be, fekete háttér van csak. Kérem a tippeket, mit tegyek vele? :/

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 13:12
 1/8 axonbite ***** válasza:
elsősorban az akkumulátort vedd ki fél percre majd vissza és próba.
2016. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt csináltam, és semmi reakcio.
2016. ápr. 30. 13:44
 3/8 axonbite ***** válasza:
próbáld kivenni a memória kártyát és sim kártyát és próba. amúgy a telefon bekapcsol ?
2016. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, bekapcsol. Minden bejön, mármint a nevek stb, de a menübe ha belépek, csak alul látom bal oldalon hogy rendben, meg a jobb oldalon alul hogy vissza. És egy fekete képernyő amugy.... csak ennyi van rajta :( csak sim kártya van benne, de próbáltam már azt is kivenni. semmi :(
2016. ápr. 30. 13:58
 5/8 axonbite ***** válasza:
már csak egy lehetőséget látok ha van kezelési útmutatód vakon el kéne navigálni a gyári alapértelmezett beállítások visszaállítására és le okézni talán segít ha nem akkor szoftver frissítés lehetséges csak szervizben ha még foglalkoznak vele.
2016. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy semmire nem reagál a menűben :(
2016. ápr. 30. 14:40
 7/8 axonbite ***** válasza:
sajnos nincs ötletem járj utána hogy lehet frissíteni a szoftverét.
2016. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azért! :) Megpróbáljuk :)
2016. ápr. 30. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!