Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilvásárlás. Elite, ujmobilo...

Mobilvásárlás. Elite, ujmobilok ezek közül megbízató valamelyik?

Figyelt kérdés
Lg nexus 5x 32 gb szeretnék venni, ezeket a boltokat találtam aol reálisak az árak. Megbízható valamelyik, esetlegese garancia érvényesítésnél melyik bolt megbízató?

2016. ápr. 30. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyári garanciát egyik se ad, csak boltit, de ezek közül inkább az Elite GSM a jobb, mert ugyanazt kínálják (magyar nyelvű menü, összes gyári tartozék, satöbbi), viszont itt olvsóbb az 5X + erről a boltról semmi negatívumot nem hsllottam, az Újmobilokról viszont igen.

Nem tudom, mire használnád, de ha esetleg elég neked a 16 gigás is, akkor inkább a Mobilkereskedést nézd meg, ott kb. ugyanannyi, mint az Elite-nél, ugyanúgy, viszont ott gyári garanciát adnak hozzá!

2016. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Alapvető dolgokra. zene, internet, facebook, telefonálás, játékok.

Egyébként a nexus 5x az bővíthető? Csak mert a zene alapjában legalább 9 giga.

2016. ápr. 30. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a memóriája microSD-kártyával nem bővíthető, és MHL-támogatás hiányában a pendrive-ot sem tudja beolvasni, így legfeljebb felhőtárhely lehetséges csak. Szóval így viszont (főleg a játékok miatt) szükséged lesz akkor a 32 gigásra, az viszont akkor egyértelműen az Elite-ből!
2016. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!