Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A jelenlegi telefonom Samsung...

A jelenlegi telefonom Samsung Galaxy S4 LTE, de megérné lecserélni S7 re?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve már meg van a Galaxs S4 LTE telefomom aminek agusztusban jár le a törlesztése a Telekomnál , de ugye már kijött az S7 meg az S7edge és valamelyiket részletre venném 2 évre.

Az S4 re gondolom már nem lesz 6.0 android ugye ?

Az S7 már alapból 6.0 val jönnek ki de megérné a sima S7 et kb havi 5000ft al felvenni 2 évre ?

Az EDGE mivel külömbözik a sima S7 től ?

Azt tudom hogy az EDGE iveltes kijelző csak nekem az nem tecik , de hardwerilag jobb a simától?

Még S6 on gondolkodok arra lesz 6.0 frissités ?

Az sima S6 hány magos proci van ?

A ram az tudom 3 giga van a S6 ban , és a S7 ben 4 giga ram és 8 magos processzor ?

Vagy esetleg a Huawei P8 is előrehaladás lenne a S4LTE től ?


2016. máj. 1. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemlesz rá 6.0

Igen megéri az S7, már abban az esetben, ha neked megéri 200K pluszzért.

Az Edge nagyobb egy kicsit és lehajlik a kijelző széle.

Nemjobb a simától hardverileg ugyanazok.

S6-ra már van 6.0

Az S6 nyolcmagos

Igen az S7 is nyolcmagos és 4 GB ram van benne

P8-ra szerintem ne cseréld le az S4-et

2016. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, hogy megérné-e lecserélni. Ha nagyon nyúzod a telefont és sok mindent használsz rajta, illetve anyagilag is könnyen megteheted a vásárlást, akkor egyértelműen megéri. De, ha csak az átlagfelhasználási dolgokat csinálod, mint a telefonálás, játék, netezés, alkalmi fényképezés, akkor szerintem nem éri meg a csere. Nekem is S4-em van, gondolkodtam is rajta, hogy lehet lecserélem én is S7-re, de aztán rájöttem, hogy nem érdemes, mert teljes mértékben kiszolgál arra, amire használom. Majd talán jövőre az S8 mutat olyat, amiért érdemes lesz lecserélnem az S4-et, vagy arra talán az S4 megadja magát és magától értetődő lesz a vétel.
2016. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugyhallotam hogy már a 6.0 lesz az utolsó android frissités és már nem lesz több ez valóban igaz ?

Mertha igen akkor ugye az S4 re kiadták még a 5.0 ást és az biztos nem lesz jobb a 6.0 sem az 5.0 tól ?

De ha hivatalosan nem is lessz frissithető a 6.0 a S4 re attólmég fözött romal én rátudom tenni nem ?

Végülis azért a S4 nem is jó a hardwere mégis azzért 2.3GhzX4 a processzor benne és 2 giga ram van benne azt nem birná el a 6.0?

Már bánom 2 éve nem az S5 őt vettem arra még kiagyák hivatalosan a 6.0 át :)

Akkor lényegén A S6 és a S7 ami nem az iveltes kijelzős minda kettőben 8 magós már a processzor ?

Csak a S7 ben nagyobb órajellen kennyeg a proci mint a S6 ében ennyi a külömbség köztük?

2016. máj. 2. 08:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Lesz Android 7, csak a nevét még nem tudni. Az év vége felé várható.

S4-re nem lesz 6.x. Legfeljebb nem eredeti. Amúgy sem bírná.

S6-ra van 6.0.1 gyári.

Ha választhatok, akkor S7 Edge.Nekem lényeg a nagyobb kijelző.

S6 és az S7 is nyolc magos.

Ami a P8-ast illeti, van az ismeretségi körömben és kipróbáltam. Én nem adnék érte pénzt, amíg van alternatíva.

2016. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!