Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megérné szerintetek egy olyan...

Megérné szerintetek egy olyan autósiskolában letenni az alábbi jogosítványokat, amely ugyan elég messze van a jelenlegi lakhelyemtől, de mégis közel 100. 000 Ft-al olcsóbb lenne?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy a C és a C+E jogsikat szeretném letenni, a budapesti csigavér autós-motoros iskolánál ha nem lenne kedvezmény akkor is közel egy 100-sal olcsóbb lenne az egész, így még olcsóbb most. Én kb. 90 km-re lakom Bp.-től. Ahogy néztem van Kelenföldön is kirendeltsége, oda viszonylag könnyen eltudnék jutni, viszont nem hiszem hogy egy helyen lenne minden oktatás meg vizsga, és azt sem szeretném ha össze-vissza kéne utazgatnom a városban, ugyanis nem túlzottan vagyok ismerős. Viszont amilyen autósiskolák itt vannak a közelemben, ott 400 alatt nem úszom meg a dolgot. Mit javasoltok? Megérné beutazgatni, vagy inkább szedjek össze 400+-t és tegyem le itt ahol lakom?
2016. jan. 2. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
És mitől ilyen olcsó?
2016. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csigavér... nem róluk írnak sok kritikát, akiknek volt szerencséjük kapcsolatba kerülni velük?


Kételkedem abban, hogy jelentős árkülönbségek vannak az autós iskolák között, feltételezve, hogy ugyanannyi órával sikerül a vizsga A és B iskolában is (ez persze fikció)

A vizsgadíjak fixek, az elméleti oktatásnál sem lehet komoly ár-eltérés, marad a gyakorlati oktatás.

Ott már vannak különbségek nem mindegy, hogy 2500-3000-3500 forint egy óra, de a két szélső árral számolva is 100óra vezetéssel jön össze a 100ezres különbség.

Egyszerűen arról szól a történet, hogy kihagynak néhány "apró betűs részt" a reklámszövegből, pl. a vizsgadíjak nincsenek benne az árban, hisz azt nem az iskolának fizeti a tanuló.

2016. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor ott is ugyanannyi lenne? 400+?
2016. jan. 2. 14:33
 4/6 A kérdező kommentje:
mert én néztem a honlapjukon hát ez jött le elsőre, hogy ott olcsóbb
2016. jan. 2. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nyisd meg még egyszer az oldalt, és most ne csak nézz, hanem olvass és értelmezz is!

Minden autóssuli a minimál áron dolgozik, hogy hozzájuk menjenek a tanulók. Na ha valaki ennél 25%-al alacsonyabbat ajánl, akkor ott valami nem stimmel, mert van egy határ, ami alatt egyszerűen NEM ÉRI MEG a sulinak, ezért valahol be fogják hozni. Rengeteg pótórát vetetnek veled, stb.

Vagy kimaradt, hogy vizsgadíjak nélkül értendő a dolog.

Drágább lesz ez a végén szerintem, mint a többiben. Olyan ez, mint amiokr a sok hülye ember 1-1,5%-os betéti alapkamat mellett odaadja a pénzét olyanoknak, akik 30%-os hozamot kínálnak, utána meg csodálkozik, hogy nemhogy profitja nem lesz, de még a tőke is eltűnik.

2016. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó tényleg, így van ahogy mondod, most néztem meg még egyszer, jól van akkor még lehet, hogy ezek az itteni autósiskolák olcsóbbak is
2016. jan. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!