Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Iphone 6-ot venni?

Megéri még Iphone 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni és mostanra ment le annyira az ára, hogy gondoltam veszek egyet. :D

2016. máj. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, hogy neked megéri-e.

Természetesen ennek is megvan a maga előnye és hátránya.

Ezen az apple blogon, tavaly a a Galaxy S6-hoz mérték az iPhone 6-ot: [link]

(bár ha egy másik okostelefonhoz szeretnéd hasonlítani, akkor lehet hogy róla is készült videó, ha ránézel a Youtube-n).

2016. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nekem megfogja érni megvenni. :D Csak gondoltam megkérdem ittis. Tetszik maga a dizájn meg csak jókat hallok róla meg persze olvastam is vagy 4-5 tesztet. Meg megmondom őszintén az androidos piacon egyedül a SAMSUNG cuccai jöttek be setleg a Huawei-ek, de kiszeretném próbálni az IOS-t is. Szóval valszeg a nyáron beruházok egyre. :)
2016. máj. 1. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bejött a Samsung, akkor nagy valószínűséggel csalódni fogsz az Iphone-ban, mert szinte semmi szabadságod nem lesz a rendszer terén.
2016. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött a Samsung, volt is S3-am, S4-em, S5-öm. Mikor váltottam iOS-re fúrcsa volt hogy mindent a telefon csinál helyetted, nem kell bezárni az appokat a háttérben, nem kell újraindítani stb. Minden app a telódra van kitalálva ,ezért nincs crash. Sztem meg lehet szokni elég gyorsan és nem fog hiányozni az Android.
2016. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz szabadságod = nem fogod tudni szétbarmolni.

Ha fontosak neked a gagyi widgetek, ingyen akarsz játszani az engribördszön, és a CleanMastert akarod futtatni a legtöbbet nyugodtan válassz csak Samsungot.

Simán megéri megvenni most is az iPhonet.

Ha nem piszkálsz bele a rendszerbe (jailbreak), évekig lesz egy jó telefonod, amivel stabilan tudsz telefonálni, böngészni, fotózni stb.. nem beszélve a folyamatos támogatottságról. 2-3 évig még teljesen használható lesz, ha nem igényed, hogy a legújabb hardver legyen a kezedben minden évben.

2016. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindennapi használatra a zártság ellenére jobb választás egy iPhone 6. Nem fagy, nincsenek laggolások, silány programoktól mentes.
2016. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!