Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az oka hogy a Sony Z3...

Mi az oka hogy a Sony Z3 telefonom nem kapcsolja be se a wifit se a bluetooth-ot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt semmi baja a telefonomnak!Hajnali egykor még telón faceztem az otthoni wifimmel!Ma kb 9kor felkelek,és rutinszerűen bekapcsolom a wifit h megnézzem a facebookot stb de egyszerűen magától kikapcsol a wifi és a bluetooth sem kapcsol be!Azthittem nem volt internet kapcsolat,de kiderül h ugyanúgy van wifi kapcsolat mert a szgépről tudtam netezni!Mondom oké biztos újra kell indítanom a telefont!Újraindítottam és semmi!Ugyanúgy nem lehet a wifit bekapcsolni!Aztán még vagy 8x újraindítottam a telefont és semmi változás!Egyszerűen sehogysem akar bekapcsolni a wifi!Aztán a routert is újraindítottam az sem használt!Már nagyon ideges lettem,úgy döntöttem h csinálok egy gyári visszaállítást a telefonomon!Meg is tettem,de semmi értelme nem volt ugyanúgy nem akar bekapcsolni se a wifi se a bluetooth,csak azt értem el vele h minden törlődött ,telefonszám stb!Természetesen a képeket videókat memokártyára mentettem és kivettem a kártyát!Semmi értelme nem volt a gyári visszaállításnak,egyszerűen a telefonom gondolt egyet és többé nem akarja bekapcsolni se a wifit se a bluetooth-ot!Nem tudom hogy van-e annak köze hozzá hogy kb 3 napja frissült a telefonom Android 6.0.1-re !Mert a lollipoppal semmi baja nem volt!De a mostani marshmallow ami rajta van 3 napig tudtam wifizni,de a mai 4. napon SEMMI!Mit csináljak? Mi lehet az oka h a wifi és a bluetooth feladta a szolgálatot?Beállításokban is hiába próbáltam ki az összes lehetőséget a wifi beállításoknál,semmi eredmény!A telefon ugyanúgy működik kivéve a wifi és a bluetooth!Ez a 2 funkció meghalt!Mobilnetem meg nincs h letöltsek hozzá bármilyen frissítést stb... Ha valaki tud ebben segíteni nagyon szépen megköszönném!
2016. máj. 1. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld géppel visszatenni rá a lollit. Ha megoldja, szoftver hoba, ha nem akkor mehetsz a szervízbe.
2016. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés megpróbálom,bár a Marshmallow frissítése napján a rendszer azt írta h nincs lehetőség az előző szoftver visszaállításához!
2016. máj. 1. 19:16
 3/5 A kérdező kommentje:
visszaállítására*
2016. máj. 1. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz softwarerel, felesleges. A bluetooth es a wifi szinte minden telefonban es tabletben egy IC. (Broadcom) Vagy újraforrasztással vagy az Ic cseréjével orvosolható. Ugyanez a hibajelenseg minden esetben, hogy bekapcsolnad de kikapcsol. 1000 százalék!
2016. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A telefonom lassan egy éve van meg és végig lollipop futott rajta!Amíg lollipop volt raja soha nem tapasztaltam ilyen jellegű problémákat!Egyszersem!Ahogy frissült a marshmallowra 3 nap múlva jelentkeztek a problémák amiket leírtam részletesen...
2016. máj. 16. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!