Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil a Samsung Galaxy J3?

Milyen mobil a Samsung Galaxy J3?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata vele?

2016. máj. 1. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

belépő szintű. Sokat ne várj tőle, általános felhasználásra abszolút jó, de aki játszik vele annak lehet kevés lesz. Kamerája nem rossz, de egy 10 ezer forintos fényképező szebb képet készít.


45-50 ezer forint között van, én nem venném meg, ami nem jelenti, hogy rossz telefon :)

2016. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

túlárazott

50 ezerért lehet venni xiaomi redmi 3-mat ami fényévekkel jobb

2016. máj. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már lassan 2 hónapja meg lesz, eddig ezeket vettem észre :

Előny : a hátsó kamera valami gyönyörű képeket készít, csak annyi a titka hogy nem szabad hogy mozogjon ( nálam ).

Hangos, nem recseg, nem torz a hangszórója.

A kijelzőt szintén bírom, mert ha a fényerőt kb közepesre állítod akkor nekem olyan, mintha egy ace 3, 4 lenne maxon, emellett az előző telóimhoz képest napfényben és tökéletesen lehet látni a kijelzőt.

Akku : 1,5, 2 napot bír ki nálam, wifi, közepes fényerő mellett, napi 10-11 óra nyomkodással.

9-10 alkalmazás van megnyitva és nem szaggat vele

Nem melegszik mint az előző telefonjam

Játékokat is elég jól viszi


Hátrányoknak ezeket találtam a használat során :

Rövid töltőt adnak hozzá, nincs hozzá gyári füles.

Nincs háttérvilágítása a 2 menügombnak

Jack csatlakozó kicsit szorul, tehát ha beledugok valamit ahhoz már két kéz kell..

8 GB mellé ajánlatos egy memóriakártya is


Én 55 ezerért vettem, szerintem teljesen megérte

2-3 évig elleszek vele minimum.

Amúgy az előző válaszolót aki mást ajánlott teljesen nem értem miért válaszolt olyat, ami nem ad választ a kérdésere?

2016. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja meg erre ugye 1 év gari van a xiaomira meg 2

(Én nem vennék olyat aminek a nevét nem nagyon hallom :)

Munkatársam az csak xiaomit vesz, de fél évente cseréli mert nem bír vigyázni rá és 3-4 szer leejti és tele van mindig pókhálóval XD )

2016. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most néztem meg újra a kérdést, és a válaszomat : Elírtam...... erre 2, a xiaomira van 1


Bocsiii

2016. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!